شرکت ال جی یکی از بزرگترین شرکت های مطرح لوازم خاگی و صوتی و تصویری در دنیاست که محصولات با کیفیت بالایی را عرضه می کند. ویدئو وال صنعتی یکی از مهمترین کالاهای تولیدی این شرکت محسوب می شود که طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ال جی که یکی از نوآوران در بخش مانیتور می باشد، تمرکز زیادی را بر روی ویدئو وال ال جی LG قرار داده است تا همانند مانیتورها و تلویزیون های خانگی خود، کیفیت بالایی داشته باشد.

 نمایندگی گلدیران در اصفهان

شرکت گلدیران نمایند رسمی ال جی در ایران است که خدمات فروش و پس از فروش محصولات این برند را در دست دارد. اما به دلیل افزایش روزافزون طرفداران محصولات ال جی، این شرکت به تنهایی نمی تواند از پس ارائه خدمات برآید به همین دلیل به شرکت های معتبر و مجاز نمایندگی اعطا می کند.

شرکت ایده برتر پارسیان، عامل نمایندگی گلدیران در اصفهان و همچنین شهرستان های آن از جمله کاشان، خمینی شهر، نجف اباد، شاهین شهر، شهرضا و فولادشهر تمام تلاش خود را برای ارائه خدماتی با کیفیت انجام می دهد.

نمایندگی رسمی گلدیران در اصفهان

ویدیو وال که نسخه جدیدتر مانیتورهای صنعتی محسوب می شود، از کنار هم قرار گرفتن چندین مانیتور صنعتی تشکیل شده که می توانند هر یک بخشی از یک تصویر را نمایش دهند.

نمایندگی رسمی گلدیران در اصفهان

فروش ویدئو وال یکی از کارهای تخصصی بوده که هر شخص یا شرکتی توانایی عرضه آن را ندارد. تکنولوژی، کیفیت، قیمت بالا و کار با آن باعث شده تا شرکت های بزرگ و متخصص وارد این بازار شوند.

علاوه بر این، خرید یک محصول گران قیمت این چنینی می بایست از طریق شرکتی معتبر صورت پذیرد.

نمایندگی رسمی گلدیران در اصفهان

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی گلدیران در اصفهان به علاقمندان به فناوری های شرکت ال جی اعلام می کند، در صورت بروز هر گونه مشکل و یا نیاز به مشاوره و خرید محصولات این برند، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021