شارپ sharp یک شرکت ژاپنی است که در سال 1912 توسط تاکوجی هایاکاوا بنیانگذاری شد.

در واقع باید بگوییم که کمپانی sharp طراح و تولید کننده طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی و صنایع الکتریکی است که به صورت تخصصی بر روی آنها کار می کند.

این شرکت بزرگترین و قدیمی ترین تولید کننده تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی، دستگاه فکس، دستگاه اسکنر، رایانه های شخصی، لوازم خانگی و دستگاه پرینتر می باشد.

نمایندگی کپی شارپ در شیراز

کمپانی شارپ در سال 1972 آغاز به ساخت و تولید دستگاه های فتوکپی کردند که امروزه به عنوان رهبران جهان تبدیل در IT و راه حل های فناوری کسب و کار معروف می باشد.

نمایندگی کپی شارپ در شیراز

با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا دستگاه های کپی شارپ نیز به سرعت توسعه یافته و پیشرفت کردند که این کمپانی دستگاه های کپی چند منظوره (MFP) و همچنین قدرتمندترین و گسترده ترین دستگاه های کپی مدرن را روانه بازار کرده است.

فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی کپی شارپ در شیراز ارائه محصولات این کمپانی و خدمات پس از فروش آن را بر عهده دارد که علاوه بر این نمایندگی شهرستان های شیراز شامل مرودشت، کازرون، جهرم، لارستان، فسا و داراب را نیز عهده دار است.

نمایندگی کپی شارپ در شیراز

دستگاه های کپی شارپ به دو دسته کلی شامل دستگاه کپی رنگی شارپ و دستگاه کپی سیاه و سفید شارپ دسته بندی می شوند.

خدمت شما کاربران عزیز باید عرض کنم که چاپگرهای چند کاره شارپ یکی از دستگاه های پرکاربرد و قدرتمند می باشند که مجهز به دسترسی کامل به اینترنت، ایجاد دسترسی بی نظیر به اسناد از جمله google Docs و مایکروسافت شیرپوینت هستند.

در واقع این نوع دستگاه های چند کاره شارپ برای کمک به سرعت بخشیدن به کار و ارائه کیفیت تصویر و چاپ اسناد با کیفیت عالی ظراحی شده اند که کاربردهای وسیعی در حوزه های مختلف کاری دارند.

نمایندگی کپی شارپ در شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله های دستگاه کپی شارپ، ماشین های اداری شارپ و نمایندگی فروش دستگاه کپی شارپ مراجعه نمایید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021