کمپانی شارپ یک شرکت صنایع الکترونیک ژاپنی است که در اوساکا قرار دارد.

این شرکت طراح و تولید کننده طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی است که در سال 1912 توسط تاکوچی هایاکاوا تاسیس شده است.

نمایندگی کپی شارپ در تبریز

ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی کپی (فتوکپی) شارپ در تبریز و همچنین شهرستان های آن شامل آذربایجان شرقی، مراغه- مرند، میانه، اهر، بناب، سراب و اذرشهر را برعهده دارد.

نمایندگی کپی شارپ در تبریز

محصولات این کمپانی از جمله پرینتر چهار کاره لیزری سامسونگ، کارتریج سامسونگ، فوم رول سامسونگ، دستگاه فکس شارپ و دستگاه کپی شارپ را به مشتریان و خریدارن محترم عرضه می کند.

ایده برتر به عنوان عامل نمایندگی شارپ در تبریز خدمات فروش شامل خدمات پس از خرید و خدمات پیش از خرید را به مشتریان و خریدارن محترم ارائه می دهد.

نمایندگی کپی شارپ در تبریز

در ادامه باید بگوییم که دستگاه کپی شارپ یکی از لوازم جانبی و ضروری در کنار کامپیوترها می باشد.

امروزه دستگاه های کپی در حوزه های مختلف از جمله خانه، اداره ها و سازمان ها کاربرد وسیعی دارند. دستگاه های کپی شارپ در دو نوع دستگاه کپی رنگی شارپ و دستگاه کپی سیاه و سفید شارپ طراحی شده اند و در بازار موجود می باشد.

از مواد مصرفی مهمی که باید در مورد دستگاه های کپی شارپ حتما در نظر بگیرید شامل کارتریج شارپ، درام شارپ و رول فکس شارپ است که برای هر نوع چاپگر موجود می باشد و از عوامل مهم در چاپ تصاویر و متن ها هستند که در هنگام خرید باید حتما به این آیتم توجه کنید.

نمایندگی کپی شارپ در تبریز

شما خریداران محترم می توانید هر کدام از محصولات مورد نیاز خود را با اطمینان از اصل بودن کالا از عامل نمایندگی فروش دستگاه کپی شارپ توسط مشاوران و کارشناسان فروش انتخاب و خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله های نمایندگی شارپ sharp در تهران و نمایندگی کپی (فتوکپی) شارپ در تهران مراجعه نمایید.

امیدواریم که بتوانیم خدماتی که شایسته این برند محبوب و محصولات آن می باشد به شما مشتریان عزیز و محترم ارائه دهیم.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021