شرکت توشیبا Toshiba یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است که از ترکیب و ادغام دو شرکت مکانیکی و الکتریکی به وجود آمده است.

کمپانی توشیبا در زمینه تولید محصولاتی از جمله تجهیرات فناوری اطلاعات و ارتباطات، قطعات الکترونیک، تجهیزات پزشکی، لوازم دفتری و اداری و غیره فعالیت می کند.

نمایندگی کپی توشیبا در تهران

خدمت شما کاربران عزیز باید عرض کنیم که کمپانی توشیبا شعبه های زیادی در اقصی نقاط ایران دارد که فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان عاملیت فروش نمایندگی کپی توشیبا در تهران را بر عهده دارد.

در ضمن ایده برتر به عنوان عامل نمایندگی فروش توشیبا در تهران محصولاتی از جمله دستگاه فکس توشیبا، دستگاه کپی توشیبا، دستگاه پرینتر توشیبا و دستگاه اسکنر توشیبا را با خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز و گرامی خود ارائه می دهد.

نمایندگی کپی توشیبا در تهران

یکی از ماشین های اداری محبوب و پرکاربرد در بازار ایران دستگاه کپی توشیبا است که تنوع بالایی دارند.

نمایندگی کپی توشیبا در تهران

دستگاه کپی توشیبا در دو نوع کپی رنگی و کپی سیاه و سفید موجود می باشد که برای کاربردهای مختلف و حوزه های متفاوتی طراحی، تولید و به بازار عرضه شده اند.

دستگاه کپی رنگی توشیبا برای چاپ تصاویر با کیفیت بالا و همچنین چاپ متون بیشتر کاربرد دارد. دستگاه کپی سیاه و سفید توشیبا برای چاپ متون و اسناد در تیراژ بالا مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.

ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی توشیبا در تهران وظایفی از جمله ارائه محصولات اورجینال و با کیفیت و همچنین خدمات پس از فروش این کمپانی را در سراسر ایران به ویژه تهران ارائه می دهد.

نمایندگی کپی توشیبا در تهران

هم اکنون ایده برتر در حوزه تامین تجهیزات اداری برای تمامی مشتریان داخلی و خارجی تلاش می کند که ارائه خدمات خود را گسترس دهد.

همچنین در این راستا کیفیت ارائه خدمات خود را طبق استاندارد ISO 9001 : 2008 به عنوان الگوی کاری خود قرار داده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله های دستگاه کپی توشیبا و ماشین های اداری توشیبا مراجعه کرده و مطالعه نمایید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021