شرکت ژاپنی کونیکا مینولتا Konica Minolta در سال 2003 از ادغام دو شرکت کونیکا و مینولتا راه اندازی و تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در منطقه مارونواوچی، توکیو ژاپن قرار دارد و همچنین سهام آن در بازار بورس توکیو معامله می شود.

فعالیت این کمپانی در زمینه تولید محصولاتی از قبیل: ماشین های اداری، ابزارهای هنرهای تجسمی، تجهیزات تصویربرداری پزشکی و ابزارهای اندازه گیری است که آنها را به همه کشورها از جمله ایران عرضه می کند.

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران

شرکت کونیکا در سال 1873 و شرکت مینولتا در سال 1928 در زمینه تولیدات محصولاتی که شامل چاپگرهای لیزری، دوربین عکاسی، دستگاه های کپی، فیلم عکاسی و دورنگار هستند فعالیت می کردند و در حال حاضر هم به یک شرکت بزرگ بین المللی تبدیل شده اند و فعالیت خود را ادامه می دهند.

ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران محصولات این کمپانی را ارائه می دهد که عبارتند از: پرینترهای لیزری، دستگاه کپی سیاه و سفید و دستگاه کپی رنگی. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایده برتر که دارای نماد اعتماد الکترونیکی است، شما مشتریان عزیز می توانید محصولات را مشاهده نمایید و خریدی مطمئن را داشته باشید.

نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران

هم اکنون Konica Minolta یکی از بزرکترین شرکت های تولید کننده در عرصه ماشینهای اداری تک کاره و چندکاره بازار بزرگی در سطح جهانی و تجارت به خود اختصاص داده است.

ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران مسئولیت فروش محصولات این کمپانی را به عهده دارد.

تجهیزات اداری کونیکا مینولتا شامل انوع لوازم یدکی و مصرفی ماشین های اداری می باشد.

دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا در مدل های متنوع و کاربردهای مختلفی وجود دارد که یک دستگاه فتوکپی فوق حرفه ای با امکانات بی شماری است.

نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران

از جمله ویژگی که به چشم می خورد دو منظوره بودن دستگاه های کپی رنگی است که علاوه بر کپی سیاه و سفید می توان نسخه ها را به صورت چاپ رنگی نیز چاپ نمود.

 امیدواریم که بتوانیم خدماتی که شایسته این برند محبوب و محصولات آن می باشد به شما مشتریان عزیز و محترم ارائه دهیم.

شما می توانید برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021