شرکت چند ملیتی ژاپنی کنون، حدود 80 سال است که در زمینه فناوری فعال بوده و جزو برترین هاست.

این شرکت توانسته دستگاه های مختلفی از جمله دوربین عکاسی، دستگاه فتوکپی، دستگاه اسکنر، دوربین های دیجیتال ویدئویی، دستگاه پرینتر و ماشین های اداری را با کیفیت فوق العاده ای تولید نماید.

نمایندگی کنون در شیراز

خوشبختانه این برند بی نظیر در ایران نمایندگی رسمی داشته و خدمات پس از فروش و قیمت واقعی را عرضه می کند.

شما می توانید با نمایندگی کانن در تهران تماس گرفته و همه اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

البته این بدان معنا نیست که صرفا می بایست به تهران مراجعه کنید. به دلیل فروش و خدمات بی نظیر این برند، توانسته در شهر های دیگر از جمله شیراز، نمایندگی رسمی تاسیس نماید.

نمایندگی کنون در شیراز

نمایندگی کنون در شیراز

یکی از نماینگی های مهم برند کنون مربوط به استان فارس و شهر شیراز است.

نمایندگی کنون در شیراز این فرصت را در اختیار خریداران محترم و علاقمندان به برند خوشنام کنون قرار می دهد تا بتوانند مشاوره، گارانتی و خدمات پس از فروش با کیفیتی دریافت نمایند.

نمایندگی کانن در شیراز همچنین این فرصت را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده تا در شهرستان های دیگر استان فارس از جمله مرودشت، کازرون، جهرم، لارستان، فسا و داراب نیز خدمات را به آسانی دریافت کنند.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی کنون در شیراز با ارائه خدمات فروش و پس از فروش در استان فارس، می تواند خدماتی در خور مشتریان عزیز ارائه نماید.

از مزایای دیگر این نمایندگی، ارائه خدمات در همه اقلام است، برای مثال، اگر از خریداران ماشین های اداری کانن canon هستید، می توانید در تمام نمایندگی ها خدمات دریافت نمایید.

نمایندگی کنون در شیراز

نمایندگی ماشین های اداری کانن به خوبی در شهرستان شیراز و استان فارس فعال بوده و در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود.

به دلیل تنوع بالای محصولات کنون، نمایندگی ها در ارائه خدمات در زمینه های مختلف فعالیت دارند. در بین ماشین های اداری، می توان گفت که پرینتر ها از سری محصولاتی هستند که کاربرد فراوانی دارند.

با وجود نمایندگی پرینترهای کانن canon در شیراز، دیگر نیازی به ارسال پرینترهای خود به تهران نبوده و در همان استان فارس، تمامی نمایندگی ها پاسخگوی شما هستند.

هدف این نمایندگی ها ارائه خدماتی درخور خریداران محصولات کنون است.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی -  خیابان خواجه نصیر -  نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو
تلفن: 73027-021