شرکت ژاپنی کنون که در تولید ماشین های اداری از شرکت های مطرح دنیا بشمار می رود، نمایندگی های فراوانی در سراسر دنیا دارد. خوشبختانه یکی از آن ها نمایندگی کنون در ایران است.

اگر شما از خریداران و طرفداران محصولات این برند باشید، می توانید با خیال آسوده به نمایندگی کنون مراجعه کرده و علاوه بر بازدید مدل های مختلف و دستگاه های با کیفیت آن، از مشاوره قبل از خرید نیز برخوردار شوید.

تنها نکته قابل توجه، مراجعه به نمایندگی های رسمی کنون است.

نمایندگی کنون در اصفهان

شرکت ایده برتر پارسیان، یکی از بزرگترین و کاملترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه ماشین های اداری است که علاوه بر تهران، عامل نمایندگی کنون در اصفهان و همچنین شهرستان های آن از جمله کاشان، خمینی شهر، نجف اباد، شاهین شهر، شهرضا و فولادشهر نیز می باشد.

دیگر نیازی نیست که هموطنان اصفهانی برای رفع مشکل خود به تهران مراجعه نمایند. با یکبار تجربه ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، کیفیت و تنوع در محصولات و خدمات پس از فروش را تجربه خواهید کرد.

نمایندگی کنون در اصفهان

نمایندگی کنون در اصفهان

شرکت ژاپنی کنون سال ها است که در زمینه ماشین های اداری فعال بوده و در کیفیت آن شکی وجود ندارد. این شرکت محصولات فراوانی دارد که از جمله آن ها می توان به دوربین عکاسی، دستگاه های چاپ و پرینترها مانند پرینتر لیزری کنون، و کارتریج کانن (کارتریج کنون) Canon اشاره کرد که فقط بخش کوچکی از آن ها است.

نمایندگی کنون در اصفهان

این شرکت هدف اول خود را رضایت مشتری در نظر گرفته است که به نظر می رسد با سال ها استفاده از محصولات این برند در ایران به اثبات رسیده باشد.

شرکت ایده برتر پارسیان مفتخر است با ارائه خدماتی در خور مشتریان عزیز، رضایت خریداران گرامی را جلب نماید. این شرکت با علم به اینکه بهترین ها لایق بهترین هستند، سعی دارد به هموطنان عزیز خدمت رسانی کند.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021

مطالب بیشتر: 

نمایندگی کنون در شیراز