همیشه در هر شرکت یا سازمانی، برخی از اسناد مهم هستند که نبایستی دیگران از وجود آن ها و محتویاتشان با خبر شوند. گاهی نیاز است که این اسناد از بین بروند، به گونه ای که برا کسی قابل استفاده نبوده و آسوده خاطر گردید.

 نمایندگی کاغذ خردکن ax

بدین منظور دستگاهی وجود دارد که کاغذ خردکن نام داشته و کار شما را آسان خواهد کرد. شاید برخی بپرسند که کاغذ خردکن چیست ؟

در جواب باید پاسخ داد که یک دستگاه مکانیکی بوده که می تواند اسناد شما را به تکه های بسیار ریزی تبدیل کند که دیگر قابل استفاده و قابل تشخیص نباشد.

شرکت ایده برتر پارسیان، عاملیت نمایندگی کاغذ خردکن ax بوده و می تواند محصولات این برند را بفروش برساند و در صورت هرگونه مشکل، با خدمات پس از فروش برند ax از مشتریان گرامی پذیرایی نماید.

نمایندگی رسمی کاغذ خردکن ax در ایران

نمایندگی رسمی کاغذ خردکن ax در ایران

اهمیت این دستگاه را کسانی درک می کنند که اسناد بسیار مهمی دارند و خرید کاغذ خردکن برای آن ها به شدت نیاز است. انواع کاغذ خردکن وجود دارد که با توجه به نیاز خود می توان خریداری کرد.

البته این دستگاه صرفا مربوط به خردکردن کاغذ نیست و می تواند برای خرد کردن و تغییر شکل CD،DVD، کارت اعتباری، کلیپس، سوزن، منگنه، کلیپس، اسناد و کاغذ ها استفاده شود.

انواع کاغذ خردکن وجود دارند که آن ها را معرفی می کنیم. کاغذ خرد کن صنعتی که برای حجم بالا استفاده شده و می تواند اسناد زیادی را در یک مدت کوتاه از بین ببرد که بهترین نوع برش آن پودری است.

نمایندگی رسمی کاغذ خردکن ax در ایران

کاغذ خردکن اداری که حجم کمتری را نسبت به مورد قبلی قبول کرده و برش نواری و رشته را انجام می دهد. کاغذ خردکن رشته ای که بیشتر کاربرد خانگی داشته یا در مدارس می توان استفاده کرد.

در پایان نیز کاغذ خردکن پودری بوده که برای موارد بسیار حساس استفاده می شود و عملا چیزی از اسناد شما باقی نگذاشته و بازگردانی آن را غیر ممکن می سازد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021