همیشه در هر شرکت یا سازمانی، برخی از اسناد مهم هستند که نبایستی دیگران از وجود آن ها و محتویاتشان با خبر شوند. گاهی نیاز است که این اسناد از بین بروند، به گونه ای که برای کسی قابل استفاده نباشد.

بدین منظور دستگاهی وجود دارد که کاغذ خردکن نام داشته و کار شما را آسان خواهد کرد. شاید برخی بپرسند که کاغذ خردکن چیست ؟ در جواب باید پاسخ داد که یک دستگاه مکانیکی بوده که می تواند اسناد شما را به تکه های بسیار ریزی تبدیل کند که دیگر قابل استفاده و قابل تشخیص نباشد.

شرکت ایده برتر پارسیان، عاملیت نمایندگی کاغذ خردکن کبری cobra بوده و می تواند محصولات این برند را بفروش برساند و در صورت هرگونه مشکل، با خدمات پس از فروش برند کبری cobra از مشتریان گرامی پذیرایی نماید.

نمایندگی کاغذ خردکن کبری cobra در ایران

نمایندگی کاغذ خردکن کبری cobra در ایران

اهمیت این دستگاه را کسانی درک می کنند که اسناد بسیار مهمی دارند و خرید کاغذ خردکن برای آن ها به شدت نیاز است.کاربران با توجه به نیاز خود می توانند یکی از کاغذ خورد کن های موجود در بازار را خریداری کنند. البته این دستگاه صرفا مربوط به خردکردن کاغذ نیست و می تواند برای خرد کردن و تغییر شکل CD،DVD، کارت اعتباری، کلیپس، سوزن، منگنه، کلیپس، اسناد و کاغذ ها استفاده شود.

در این قسمت به معرفی مدلهای برش کاغذ خورد کن خواهیم پرداخت مانند کاغذ خرد کن صنعتی که برای حجم بالا استفاده شده و می تواند اسناد زیادی را در یک مدت کوتاه از بین ببرد که بهترین نوع برش آن پودری است.

نمایندگی کاغذ خردکن کبری cobra در ایران

کاغذ خردکن اداری که حجم کمتری را نسبت به مورد قبلی قبول کرده و برش نواری و رشته را انجام می دهد. کاغذ خردکن رشته ای که بیشتر کاربرد خانگی داشته یا در مدارس می توان استفاده کرد. در پایان نیز کاغذ خردکن پودری بوده که برای موارد بسیار حساس استفاده می شود و عملا چیزی از اسناد شما باقی نگذاشته و بازگردانی آن را غیر ممکن می سازد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021