تقریبا همه افراد و سازمان ها، اسنادی دارند که پس از اتمام اعتبار یا کارشنان با آنها، باید هزینه زیادی صرف نگهداری آن ها شود، زیرا نمی توان همانند سایر زباله ها، آن ها را بیرون انداخت.

همیشه کارشناسان امنیت می گویند که صورت حساب، اسناد مالیاتی، کارت اعتباری و رسید های حساب بانکی و موارد دیگر را پس از اتمام کار، منهدم نمایید. بدین منظور دستگاهی وجود دارد که کاغذ خردکن نام داشته و کار شما را آسان خواهد کرد. شاید برخی بپرسند که کاغذ خردکن چیست ؟ در جواب باید پاسخ داد که یک دستگاه مکانیکی بوده که می تواند اسناد شما را به تکه های بسیار ریزی تبدیل کند که دیگر قابل استفاده و قابل تشخیص نباشد.

نمایندگی کاغذ خردکن فلوز fellowes در ایران

شرکت ایده برتر پارسیان، عاملیت نمایندگی کاغذ خردکن فلوز fellowes بوده و می تواند محصولات این برند را بفروش برساند و در صورت هرگونه مشکل، با خدمات پس از فروش برند فلوز fellowes از مشتریان گرامی پذیرایی نماید.

نمایندگی کاغذ خردکن فلوز fellowes در ایران

نمایندگی کاغذ خردکن فلوز fellowes در ایران

اهمیت این دستگاه را کسانی درک می کنند که اسناد بسیار مهمی دارند و خرید کاغذ خردکن برای آن ها به شدت نیاز است. کاغذ خرد کن ها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز های خود می توانید آن را خریداری کنید. البته این دستگاه صرفا مربوط به خردکردن کاغذ نیست و می تواند برای خرد کردن و تغییر شکل CD،DVD، کارت اعتباری، کلیپس، سوزن، منگنه، کلیپس، اسناد و کاغذ ها استفاده شود.

در این قسمت به معرفی بیشتر کاغذ خرد کن و مدلهای برش کاغذ خورد کن خواهیم پرداخت. کاغذ خرد کن صنعتی که برای حجم بالا استفاده شده و می تواند اسناد زیادی را در یک مدت کوتاه از بین ببرد که بهترین نوع برش آن پودری است. کاغذ خردکن اداری که حجم کمتری را نسبت به مورد قبلی قبول کرده و برش نواری و رشته را انجام می دهد. کاغذ خردکن رشته ای که بیشتر کاربرد خانگی داشته یا در مدارس می توان استفاده کرد.

نمایندگی کاغذ خردکن فلوز fellowes در ایران

در پایان نیز کاغذ خردکن پودری بوده که برای موارد بسیار حساس استفاده می شود و عملا چیزی از اسناد شما باقی نگذاشته و بازگردانی آن را غیر ممکن می سازد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021