تقریبا همه افراد و سازمان ها، اسنادی دارند که پس از اتمام اعتبار، باید هزینه زیادی صرف نگهداری آن ها شود، زیرا نمی توان همانند سایر زباله ها، آن ها را بیرون انداخت.

همیشه کارشناسان امنیت می گویند که صورت حساب، اسناد مالیاتی، کارت اعتباری و رسید های حساب بانکی و موارد دیگر را پس از اتمام کار، منهدم نمایید. بدین منظور دستگاهی وجود دارد که کاغذ خردکن نام داشته و کار شما را آسان خواهد کرد.

نمایندگی کاغذ خردکن اطلس در ایران

نمایندگی کاغذ خردکن اطلس در ایران

شاید برخی بپرسند که کاغذ خردکن چیست ؟

در جواب باید پاسخ داد که یک دستگاه مکانیکی بوده که می تواند اسناد شما را به تکه های بسیار ریزی تبدیل کند که دیگر قابل استفاده و قابل تشخیص نباشد.

شرکت ایده برتر پارسیان، عاملیت نمایندگی کاغذ خردکن اطلس بوده و می تواند محصولات این برند را بفروش برساند و در صورت هرگونه مشکل، با خدمات پس از فروش برند اطلس از مشتریان گرامی پذیرایی نماید.

نمایندگی کاغذ خردکن اطلس در ایران

خرید کاغذ خردکن شاید ضروری بنظر نیاید ولی برای افرادی که اسناد مهم دارند و برای معدوم کردنشان دنبال راهی مطمعن هستند، بسیار کاربرد دارد.

البته با توجه به نیازشان انواع کاغذ خردکن وجود دارد که هر یک می توانند به شکلی اسناد را از بین ببرند. کاغذ خرد کن صنعتی که همانطور از نامش بر می آید، برای اسنادی با تعداد زیاد استفاده می شود و سرعت بالایی در معدوم کردن آنها دارد که بهترین نوع برش آن پودری است.

کاغذ خردکن اداری به نسبت مدل صنعتی، حجم کمتری را پوشش می دهد و می تواند به صورت برش نواری و رشته ای انجام دهد.

در این قسمت به معرفی مدلهای برش کاغذ خورد کن خواهیم پرداخت مانند کاغذ خردکن رشته ای که می تواند اسناد را بصورت رشته ای از بین برده و به نوار های باریکی تبدیل کند.

نمایندگی کاغذ خردکن اطلس در ایران

کاربرد آن بیشتر در موارد خانگی بوده و در اندازه صنعتی و برای اسناد مهم کاربردی ندارد.

در پایان نیز باید به بهترین آن یعنی کاغذ خردکن پودری اشاره کنیم که برای موارد بسیار حساس استفاده می شود و باتوجه به نام آن، اسناد را همانند پودر تحویل می دهد و بازیابی را غیر ممکن می سازد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021