شرکت کاسیو یک شرکت چند ملیتی تولید قطعات الکترونیکی است که در سال 1946 توسط kashio tadao بنیان گذاری شد.

این کمپانی در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین حساب، ساعت مچی و ساعت اتمی، دوربین فیلمبرداری و دیجیتال، دستگاه های پرینتر، تلفن همراه، لپ تاپ، ویدئو پروژکتور، انواع آلات موسیقی و سازهای کلیدی فعالیت دارد و محصولات خود را به اقصی نقاط جهان از جمله ایران عرضه می دارد.

نمایندگی کاسیو در تبریز

ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی کاسیو در تبریز و همچنین شهرستان های آن شامل آذربایجان شرقی، مراغه، مرند، میانه، اهر، بناب، سراب و آذرشهر را برعهده دارد.

نمایندگی کاسیو در تبریز

از محصولات این کمپانی پوز فروشگاهی، صندوق فروشگاهی و دیتا ویدئو ویدئو پروژکتور را به مشتریان و خریدارن محترم عرضه می کند.

ایده برتر به عنوان نمایندگی ویدئو پروژکتور کاسیو خدمات فروش شامل خدمات پس از خرید و خدمات پیش از خرید را به مشتریان و خریدارن محترم ارائه می دهد.

پوز فروشگاهی کاسیو یکی از لوازم پر کاربرد و پر فروش تجهیزات فروشگاهی است که کاربردهای زیادی در حوزه های مختلف کاری مانند سازمان ها ، بانک ها، رستوران ها، فروشگاه ها و غیره دارد.

نمایندگی کاسیو در تبریز

از قابلیت های مهم سیستم های پوز فروشگاهی کاسیو در مدل های مختلف شامل قابلیت حسابداری، خزانه داری، فروش، انبار، گزارشات مدیریتی و مدیریت سیستم و ..... می باشد.

دستگاه پوز فروشگاهی کاسیو در انواع مختلفی عبارتند از موبایل پوز، تبلت پوز، پوز رایانه ای دسته بندی می شوند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارند و در مدل ها و برندهای مختلفی موجود می باشند.

شما خریداران محترم می توانید هر کدام از محصولات مورد نیاز خود را با اطمینان از اصل بودن کالا از نمایندگی کاسیو توسط مشاوران و کارشناسان فروش انتخاب و خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش های دیتا ویدئو پروژکتور، صندوق فروشگاهی و پوز فروشگاهی در سایت مراجعه نمایید.

امیدواریم که بتوانیم خدماتی که شایسته این برند محبوب و محصولات آن می باشد به شما مشتریان عزیز و محترم ارائه دهیم.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو
تلفن: 73027-021