پولشمار یکی از حساس ترین سیستم های بانکی و فروشگاهی می باشد که دقت شمارش مهم ترین بخش آن است. با وجود اینکه هر روز همه به سمت استفاده از کارت های بانکی می روند، باز هم دستگاه پولشمار کاربرد خود را دارد.

در هنگام خرید پول شمار باید دقت لازم را داشته باشید. پول شمار باید امکان تشخیص اسکناس جعلی را داشته باشد و یا به طور اتوماتیک در حین شمارش، پول های تقلبی را خارج کند.

انواع دستگاه پول شمار با امکانات مختلف وجود دارد که با توجه به نیاز خود باید انتخاب نمایید. پول شمار سایان یکی از برندهای مطرح در این بخش است. شرکت ایده برتر پارسیان با داشتن عاملیت نمایندگی پول شمار سایان در تهران می تواند در خدمت همه مشتریان عزیز باشد.

راهنمای خرید پولشمار

راهنمای خرید پولشمار

یکی از مهم ترین ویژگی های یک اسکناس شمار خوب دارا بودن دقت بالا است، چرا که پول شمار از حساس ترین سیستم های بانکی و فروشگاهی بشمار می رود. به عنوان مثال فرض کنید که در یک بسته پنج هزار تومانی فقط دو خطا داشته باشد در این صورت حداقل روزی ده هزار تومان زیان می دهید.

امکان تشخیص اسکناس های جعلی نیز از دیگر ویژگی های مهم است. از طرفی دیگر، اگر شما از طرفداران برندهای خارجی هستید، باید بگوییم که در صورت هر گونه مشکل، هزینه زیادی متحمل می شوید.

در صورتی که با خرید برند ایرانی همانند سایان، علاوه بر کاهش هزینه ها، در صورت بروز مشکل به سرعت رفع خواهد شد.

راهنمای خرید پولشمار

شرکت ایده برتر پارسیان، نمایندگی رسمی پول شمار سایان در تهران، توانسته با مشاوران و متخصصان کارآزموده، در راهنمایی و خرید هر چه بهتر مشتریان گرامی به خوبی عمل کرده و می تواند با عرضه محصولات متنوع و امکانات بسیار، نیاز مشتریان گرامی را در همه بخش ها پوشش داده و رفع نماید.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021