شرکت اچ پی یا هیولت پاکارد (Hewlett-packard) یک شرکت آمریکایی فناوری اطلاعات است که در دنیای دیجیتال یکی از پیشکسوتان ساخت و تولید چاپگرهای رنگی، دستگاه فکس و دستگاه کپی شناخته شده است.

این کمپانی در سال 1939 توسط بین هیولت و دیوی پاکارد تاسیس شد.

اچ پی در حوزه تولید محصولاتی از جمله چاپگرها، سرورها، رایانه های قابل حمل، دستگاه های پرینتر، تلفن های همراه هوشمند، نرم افزارهای شبکه و ماشین های اداری فعالیت دارد.

نمایندگی پلاتر اچ پی در مشهد

فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان (ebpnovin.com) به عنوان عاملیت نمایندگی پلاتر اچ پی در مشهد و همچنین شهرستان های آن نیشابور، سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر در زمینه ماشین های اداری، نوت بوک، لپ تاپ، قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی آن، تبلت، سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته فعالیت دارد.

نمایندگی پلاتر اچ پی در مشهد

پلاتر اچ پی در واقع یک دستگاه مخصوص چاپ های ویژه است که از آن برای چاپ تصاویر گرافیکی و همچنین ترسیم های با عرض زیاد استفاده می شود.

نمایندگی پلاتر اچ پی در مشهد

پلاتر بیشتر برای چاپ نقشه ها و نمودارها کاربرد دارد از آنجایی که چاپگرها می توانند حداکثر سایز کاغذ a3 را چاپ کنند در نتیجه برای کارهای نقشه کشی به ابعاد بیش از این نیاز است که جهت تولید خروجی های بزرگ از پلاترها استفاده می شود.

در اصل دستگاه پلاتر نقشه و نمودارهای ترسیمی طراحی شده را به وسیله کامپیوتر بر روی کاغذ می آورد. پلاترهای اچ پی به دو گروه تقسیم می شوند:

1- پلاترهای الکترواستاتیک که در آنها از کاغذ خاصی با پوشش ویژه استفاده می شود.

2- پلاترهایی که از کاغذهای معمولی استفاده می کنند. با توجه به مدل و نوع دستگاه هر کدام از این پلاترها برای کاربرد خاصی طراحی شده اند.

نمایندگی پلاتر اچ پی در مشهد

ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی اچ پی در مشهد، محصولات اورجینال و باکیفیت این کمپانی را ارائه می کند. این شرکت خرید آنلاین با شرایطی امن و مطمئن و همچنین مشاوره تلفنی و پشتیبانی 24 ساعته را برای خریداران و مشتریان خود فراهم کرده است.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه دوم – واحد چهار

تلفن: 73027-021