شرکت hp یک شرکت بزرگ سازنده محصولات و خدمات الکترونیکی است که در سال 1939 توسط بین هیولت و دیوی پاکارد تاسیس شد.

محصولاتی که این کمپانی به صورت تخصصی بر روی آنها فعالیت دارد عبارتند از: دستگاه کپی، سرور و شبکه، دستگاه فکس، چاپگر، رایانه های قابل حمل، تلفن های همراه هموشمند، اسکنر، تبلت، نرم افزارهای مدیریت شبکه و ماشین های اداری.

نمایندگی پلاتر اچ پی در شیراز

نمایندگی اچ پی به این معناست که نماینده محترم دارای مجوز رسمی برای ارائه محصولات و خدمات از طرف کمپانی hp به مشتریان خود می باشد. لازم به ذکر است که ایده برتر پارسیان خاورمیانه عاملیت فروش نمایندگی رسمی اچ پی در تهران را به عهده دارد که در زمینه ماشین های اداری و قطعات کامپیوتر فعالیت می کنید.

نمایندگی پلاتر اچ پی در شیراز

هم چنین فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی پلاتر اچ پی در شیراز ارائه محصولات این کمپانی و خدمات پس از فروش آن را بر عهده دارد که علاوه بر این نمایندگی شهرستان های شیراز شامل مرودشت، کازرون، جهرم، لارستان، فسا و داراب را نیز عهده دار است.

نمایندگی پلاتر اچ پی در شیراز

پلاتر اچ پی در واقع یک دستگاه چاپ ویژه است که جهت چاپ تصاویر گرافیکی و همچنین ترسیم های با عرضش زیاد کاربرد دارد.

از پلاتر بیشتر برای چاپ نقشه ها و نمودارها استفاده می شود. لازم به ذکر است بدانید که چاپگرها حداکثر کاغذهایی به ابعاد a3 را می توانند چاپ کنند و در کارهای نقشه کشی به ابعاد بیش از این نیاز است به همین خاطر برای تولید خروجی های بزرگ از پلاترها استفاده می شود.

در واقع پلاترها به دو دسته کلی تقسیم می شوند که عبارتند از: پلاترهایی که در آنها از کاغذ خاصی با پوشش ویژه استفاده می کند الکترو استاتیک می گویند و پلاترهایی که از کاغذهای معمولی استفاده می کنند هستند که هر کدام مخصوص به دستگاه خاص خود می باشند.

نمایندگی پلاتر اچ پی در شیراز

در پایان باید بگوییم که شرکت ایده برتر پارسیان دپارتمان خدمات با تکنسین های مجرب، فضایی کاملا حرفه ای و کارشناسانی مسئولیت پذیر را جهت خدمت رسانی به شما مشتریان و خریداران عزیز فراهم کرده است.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021