canon یک شرکت فناوری الکترونیکی ژاپنی است که در تولید محصولات تصویربرداری و نوری از جمله دوربین، فتوکپی، پرینتر، کامپیوتر و تجهیزات پزشکی تخصص دارد و در توکیو ژاپن مستقر می باشد.

نمایندگی پرینترهای کانن در اصفهان

در آغاز سال 2015 کمپانی کانن به عنوان بزرگترین شرکت دولتی دهم در ژاپن قرار گرفت که در سال 1990 اولین شرکتی بود که طرح جمع آوری و بازیافت کارتریج های دستگاه کپی را مطرح و اجرا کرد. ایده برتر پارسیان یکی از بزرگترین و پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی است که نمایندگی پرینترهای کانن در اصفهان و همچنین شهرستان های آن از جمله کاشان، خمینی شهر، نجف اباد، شاهین شهر، شهرضا و فولادشه را نیز برعهده دارد.

نمایندگی پرینترهای کانن در اصفهان

پرینترهای کانن یکی از لوازم مهم ماشین های اداری هستند که در حوزه های مختلف شامل سازمان ها، اداره ها، بانک ها، فروشگاه ها، شرکت های بزرگ و کوچک کاربرد وسیعی دارند. پرینترهای کنون به دو دسته کلی پرینترهای جوهرافشان canon و پرینترهای لیزری کنون تقسیم می شوند که در مدل های متنوع طراحی و تولید شده اند.

نکته مهمی که در مورد پرینترهای کانن حائز اهمیت است مواد مصرفی آنها می باشد که با توجه به نوع دستگاه پرینترها شامل کاغذ، تونر و کارتریج هستند. در پرینترهای جوهرافشان از جوهر به عنوان مواد مصرفی استفاده می شود و در پرینترهای لیزری کانن از تونر یا رنگ های پودری برای چاپ اطلاعات و تصاویر گرافیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی پرینترهای کانن در اصفهان

خدمت شما کاربران عزیز و گرامی باید عرض نماییم که کمپانی کانن شعبه های زیادی در سراسر ایران دارد که ایده برتر پارسیان نیز نمایندگی فروش محصولات کانن را برعهده دارد و تمام محصولات اورجینال این کمپانی را با گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز عرضه می نماید.

در پایان باید بگوییم که شرکت ایده برتر پارسیان دپارتمان خدمات با تکنسین های مجرب، فضایی کاملا حرفه ای و کارشناسانی مسئولیت پذیر را جهت خدمت رسانی به شما مشتریان و خریداران عزیز فراهم کرده است.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021