پاناسونیک Panasonic یک شرکت الکترونیکی ژاپنی است که در سال 1918 تحت عنوان ماتسوشیتا بنیانگذاری شد. این کمپانی عرضه کننده محصولاتی از جمله: دستگاه فکس، دستگاه پرینتر، دستگاه کپی و غیره می باشد.

در ایران نمایندگی های شرکت panasonic در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، تهران و غیره وجود دارد که در این مقاله به نمایندگی پاناسونیک در شیراز می پردازیم.

نمایندگی پاناسونیک panasonic در شیراز

لازم به ذکر است که نمایندگی پاناسونیک به این معناست که نماینده محترم دارای مجوز رسمی جهت ارائه محصولات و خدمات از طرف کمپانی Panasonic به مشتریان و خریداران محترم می باشد.

فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان (ebpnovin.com) به عنوان عامل نمایندگی پاناسونیک Panasonic در شیراز و همچنین شهرستان های آن شامل مرودشت، کازرون، جهرم، لارستان، فسا و داراب را نیز برعهده دارد.

ایده برتر محصولات این کمپانی از جمله دستگاه فکس پاناسونیک، ویدئو پروژکتور پاناسونیک، برد هوشمند پاناسونیک، کارتریج پاناسونیک و رول فکس حرارتی پاناسونیک را با ضمانت و گارانتی معتبر به مشتریان و خریداران محترم در سراسر ایران نیز عرضه می دارد.

نمایندگی پاناسونیک panasonic در شیراز

دستگاه فکس پاناسونیک

دستگاه فکس پاناسونیک یکی از دستگاه های ماشین های اداری است که در حوزه های مختلفی از جمله اداره ها، شرکت ها، سازمان ها و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های فکس پاناسونیک در انواع مختلفی از جمله دستگاه فکس حرارتی یا فکس ترمال، فکس تک کاره، فکس لیزری چند کاره، فکس معمولی و A4 هستند که از لحاظ قیمت به دلیل کاربرد و کارایی شان متفاوت می باشد.

دستگاه فکس پاناسونیک

کارتریج پاناسونیک

کارتریج پاناسونیک از مواد مصرفی در پرینترها و دستگاه های کپی به شمار می رود که در مدل ها و طراح های مختلفی در بازار و سایت ایده برتر موجود می باشد.

در واقع کارتریج ها در انواع مختلفی شامل کارتریج اصل یا اورجینال، کارتریج بازتولید، کارتریج بازیافتی و کارتریج سازگار یا عمومی دسته بندی می شوند.

کارتریج پاناسونیک

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله های نمایندگی پاناسونیک در تهران، برد هوشمند پاناسونیک و نمایندگی رسمی پاناسونیک مراجعه کرده و مطالعه نمایید.

امیدواریم که بتوانیم خدماتی که شایسته این برند محبوب و محصولات آن می باشد به شما مشتریان عزیز و محترم ارائه دهیم.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی -  خیابان خواجه نصیر -  نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول– واحد دو

تلفن: 73027-021