شرکت پاناسونیک panasonic یک شرکت الکترونیکی چندملیتی از کشور ژاپن است که نام پیشین آن ماتسوشیتا می باشد و برخی هم آن را با این عنوان خطاب می کنند.

شرکت پاناسونیک در سال 1918 توسط شخصی به نام کونوسوکه ماتسوشیتا تحت عنوان ماتسوشیتا تاسیس شد و در اول اکتبر ۲۰۰۸ از ماتسوشیتا به پاناسونیک تغییر نمود.

نمایندگی پاناسونیک در تهران

این شرکت ژاپنی در زمینه تولید محصولات و تجهیزات الکترونیکی از جمله: تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی، وسایل برقی خانگی، دستگاه های فتوکپی، دستگاه های فکس، پرینترها و ....... فعالیت می کند. در حال حاضر هم از بزرگترین تولید كنندگان محصولات الکتریکی و الکترونیکی می باشد.

نمایندگی پاناسونیک در تهران

نمایندگی پاناسونیک در تهران

شرکت ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نماینده پاناسونیک در تهران از شما به خاطر خرید محصولات پاناسونیک در ایده برتر که شامل: دستگاه فکس پاناسونیک panasonic، ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic، کارتریج پاناسونیک Panasonic، برد هوشمند پاناسونیک Panasonic و رول فکس پاناسونیک (رول فکس حرارتی پاناسونیک) می باشد سپاسگزار است.

ایده برتر پارسیان به عنوان عاملیت فروش و نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران همان طور که گفته شد بزرگترین و پرفروش ترین فروشگاه اینترنتی و حضوری در تهران است که دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

نمایندگی پاناسونیک در ایران

ایده برتر یکی از شرکتهایی است که عاملیت نمایندگی پاناسونیک در ایران را بر عهده دارد که این مسئولیت را تنها در شهر تهران عهده دار می باشد.

نمایندگی پاناسونیک در ایران

ایده برتر چندین سال است فعالیت خود را در زمینه های ماشین های اداری شامل انواع پرینتر، انواع اسکنر، انواع دستگاه فکس، انواع دستگاه کپی و قطعات کامپیوتر شامل انواع مانیتور آغاز نموده و هم چنان هم ادامه می دهد.

امیدواریم که بتوانیم خدماتی که شایسته این برند محبوب و محصولات آن می باشد به شما مشتریان عزیز و محترم ارائه دهیم.

شما می توانید برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021