شرکت توشیبا یکی از بزرگترین شرکت های ژاپنی است که با محصولات با کیفیت خود در دنیا به شهرت زیادی رسیده است.

از مهمترین قسمت هایی که توشیبا روی آن سرمایه گذاری کرده است، ماشین های اداری توشیبا Toshiba بوده که طرفداران زیادی نیز در ایران دارند.

به عنوان نمونه دستگاه کپی توشیبا را می توانید در بسیاری از ادارات و سازمان ها مشاهده کنید.

نمایندگی رسمی محصولات بدر الکتریک

خوشبختانه توشیبا نمایندگی رسمی خود را در ایران راه اندازی کرده است که شرکت بدر الکتریک آن را در دست دارد. بدر الکتریک توشیبا توانسته طی این سال ها نمایندگی های خود را گسترش داده و در سراسر ایران پخش نماید.

از این رو ، بدرالکتریک شرکت های منتخب را انتخاب کرده و نمایندگی های خود را اعطا می کند. مجموعه ایده برتر پارسیان، عاملیت نمایندگی محصولات بدر الکتریک یکی از برترین نمایندگی ها است که تمامی خدمات مربوط به محصولات توشیبا را عرضه می کند و تجارب مفیدی در این رابطه کسب کرده است.

نمایندگی رسمی محصولات بدر الکتریک

نمایندگی رسمی محصولات بدر الکتریک

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی محصولات بدر الکتریک، علاوه بر محصولات توشیبا مانند دستگاه کپی توشیبا، می تواند لوازم مصوفی و جانبی آن ها را نیز عرضه کند؛ مانند کارتریج توشیبا Toshiba که یکی از مهمترین قطعات دستگاه کپی است.

بدر الکتریک تلاش می کند که تمامی استان ها را تحت پوشش نمایندگی های خود در آورد. از این رو، شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی توشیبا Toshiba در تهران این وظیفه مهم را در اختیار دارد.

هر چقدر نمایندگی ها با قدرت ظاهر شوند، سطح کیفی خدمات بالاتر رفته و در ادامه رضایت مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

همین موضوع به فروش بیشتر محصولات برند توشیبا کمک شایانی می کند که در واقع بازی برد برد برای مشتری، فروشنده و نمایندگی ها است.

نمایندگی رسمی محصولات بدر الکتریک

مجموعه ایده برتر پارسیان، عاملیت نمایندگی بدر الکتریک توشیبا در راستای نیل به این هدف، با کارشناسان زبده ای همکاری می کند که هر یک بصورت تخصصی می توانند محصولات موجود را بررسی کرده و در صورت نیاز اطلاعات را به مشتری منتقل کنند.

علاقمندان به محصولات و خدمات توشیبا، می توانند با مجموعه ایده برتر پارسیان به شماره 73027-021 تماس بگیرند.