شرکت ال جی بدون شک یکی از بزرگان عرصه فناوری است که در کشور کره جنوبی تاسیس شد.

این شرکت چند ملیتی که در بخش مانیتور صنعتی نیز همانند مانیتورهای خانگی خود قدرتمند ظاهر شده است، انواع مختلف مانیتورها را از جمله ویدئو وال را نیز در محصولات خود دارد.

ال جی برای افزایش سطح کیفی و کمی خدمات خود، اقدام به راه اندازی نمایندگی ها مونیتور صنعتی خود در سراسر جهان کرده است.

 نمایندگی مانیتور صنعتی گلدیران

همانطور که شاید بدانید، شرکت گلدیران که نمایندگی رسمی ال جی در ایران است، به عنوان بزرگترین مرکز خرید مانیتور صنعتی ال جی به شمار می رود.

در همین راستا، مجموعه ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی مانیتور صنعتی گلدیران را اخذ نموده و در این بخش نیز فعالیت می کند.

گلدیران به دلیل حذف کیفیت خدمات خود، نمایندگی های خود را به شرکت های معتبر ارائه می کند.

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی گلدیران را به همین دلیل کسب کرده است، چرا که قبل از افزایش فروش، به افزایش سطح کیفی خدمات و رضایت مشتریان خود می اندیشد.

 نمایندگی مانیتور صنعتی گلدیران

نمایندگی مانیتور صنعتی گلدیران

همانطور که می دانید، شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی مانیتور صنعتی گلدیران را در اختیار دارد و در بخش فروش و ارائه خدمات گارانتی نیز فعال است.

به دلیل تنوع بالا در بخش مونیتور صنعتی گلدیران، شاید انتخاب در میان آنها کمی سخت بنظر برسد. با این حال شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی فروش مانیتور صنعتی از کارشناسان خود بهره برده و به یاری مشتریان می آید.

نمایندگی رسمی مانیتور صنعتی گلدیران

این موضوع اهمیت ویژه ای برای این شرکت دارد، چرا که معتقد است، مشتری قبل از خرید، می بایست تمامی گزینه های پیش روی خود را بطور کامل شناخته و پس از آن انتخاب نماید.

بنابراین، اگر به دنبال خرید مانیتور صنعتی گلدیران هستید، توصیه می کنیم که با مشاوران مجموعه ایده برتر پارسیان تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

علاوه بر این، می توانید برای دریافت شماره تلفن نمایندگی گلدیران با ما تماس بگیرید.

نمایندگی رسمی مانیتور صنعتی گلدیران

ایده برتر پارسیان تمامی محصولات خود را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش حرفه ای و با کیفیت به مشتریان خود عرضه می دارد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021