مانیتور ال جی یکی از محصولات پر فروش در ایران بشمار می رود که علاقمندان به مانیتور  را جذب خود کرده است. اما خرید مانیتور ال جی LG برای خود شرکت ال جی و در ادامه نمایندگی های آن تعهد ایجاد می کند.

مشتری هنگامی که برای خرید مراجعه می کند، ممکن است با محصولات برند آشنایی کافی نداشته باشد.

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در کرج

یک نمایندگی که نقش مرکز فروش مانیتور را بازی می کند و فروش مانیتور ال جی LG به عهده دارد، می بایست پس از شناسایی نیازهای مشتری، مدل های مناسب را به او معرفی کند. پس از اینکه فرآیند خرید به پایان رسید، رسالت نمایندگی شروع می شود.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی مانیتور ال جی در کرج از وظایف خود به خوبی با خبر است و به دنبال انجام آنهاست و سعی در جلب بیشتر رضایت مشتریان دارد که به جز ارائه خدمات با کیفیت حاصل نمی شود. 

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در کرج

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در کرج

هنگامی که مشتری کارت گارانتی دریافت می کند، بدان معناست که شرکت ال جی اصل و با کیفیت بودن محصولات خود را گارانتی می کند و در صورت بروز هر گونه تناقض و مشکل، در برابر مشتری پاسخگو خواهد بود.

این شرکت به نمایندگی های خود تاکید دارد که رضایت مشتری در اولیت اول قرار دارد، زیرا می داند که یک مشتری ناراضی چه تعداد از افراد را می تواند از خرید محصولات این برند منصرف سازد.

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در کرج

مجموعه ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی مانیتور ال جی LG در کرج به عنوان یک مرکز خرید مانیتور مجاز تلاش می کند تا محصولات جدید را به علاقمندان معرفی کرده و عرضه نماید.

کارشناسان این مجموعه به خوبی با این محصولات آشنایی داشته و می توانند به خوبی مشتریان را راهنمایی کنند. سوالات خود را می توانید از راه های ارتباطی این مجموعه با متخصصان ما در میان بگذارید.

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در کرج

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021