شاید برخی بطور کامل از خدمات نمایندگی ها با خبر نباشند و خرید محصول را در اولویت قرار می دهند.

یکی از محصولات پرفروش مانیتور است که تولیدکنندگان زیادی در این بخش فعال هستند.

مانیتور شرکت ال جی از جمله آنهاست که جزو برترین هاست.

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در مشهد

هنگامی که شخصی برای خرید مانیتور ال جی LG به یک مرکز خرید مانیتور مراجعه می کند، اگر اولویت را صرفا بر محصول قرار دهد، پس از خرید ممکن است برای دستگاه مشکلی ایجاد شود که در صورت نبود گارانتی، نمی توانید مشکل را پیگیری کرده و هزینه های اضافی زیادی را متحمل خواهید شد.

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در مشهد

مجموعه ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی مانیتور ال جی در مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی شامل نیشابور، سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر بر این باور است که گارانتی حق مشتریست و فروش محصول بایستی با ضمانت اصل بودن و خدمات پس از فروش عرضه شود.

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در مشهد

نبود گارانتی و خدمات پس از فروش، می تواند عامل مهمی در انتخاب نشدن یک محصول باشد، زیرا امروزه تقریبا همه شرکت های بزرگ، محصولات خود را با گارانتی عرضه می کنند و همین موضوع یک فاکتور مهم محسوب می شود.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی مانیتور ال جی LG در مشهد با سال ها تجربه توانسته عنوان مرکز فروش مانیتور مجاز دریافت کند و به فروش مانیتور ال جی LG مشغول است.

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در مشهد

این مجموعه تمامی محصولات خود را با گارانتی اصلی عرضه می کند و با تیکه بر تخصص و دانش متخصصان خود، قادر است تا اطلاعات فنی لازم مشتریان را ارائه کرده و مشاوره قبل از خرید را به آنها بدهد.

علاوه بر این، علاقمندان به خرید محصولات می توانند با مراجعه به وبسایت فروشگاهی، علاوه بر قیمت مانیتور ال جی، مشخصات فنی آنها را نیز مشاهده کرده و پس از مقایسه، مدل مورد نظر را انتخاب کنید.

نمایندگی رسمی مانیتور ال جی LG در مشهد

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021