پاناسونیک Panasonic یک شرکت الکترونیکی چندملیتی از کشور ژاپن است که نام پیشین آن ماتسوشیتا می باشد و برخی هنوز هم آن را با این نام میشناسند و خطاب می کنند. این کمپانی در سال 1918 توسط شخصی به نام کونوسوکه ماتسوشیتا تحت عنوان ماتسوشیتا بنیانگذاری شد و در اول اکتبر 2008 از ماتسوشیتا به پاناسونیک تغییر یافت.

شرکت پاناسونیک عرضه کننده محصولاتی از جمله: وسایل برقی خانگی، تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی، دستگاه فکس، دستگاه پرینتر، دستگاه کپی و غیره می باشد که محصولات خود را به اقصی نقاط جهان از جمله ایران عرضه می دارد.

نمایندگی ماشین های اداری پاناسونیک

فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی ماشین های اداری پاناسونیک محصولات این کمپانی را با ضمانت و گارانتی معتبر به مشتریان و خریداران محترم در سراسر ایران نیز عرضه می کند. خدمت شما کاربران عزیز و گرامی باید عرض کنم که کمپانی پاناسونیک شعبه های زیادی در اقصی نقاط ایران دارد که ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی پاناسونیک در تهران را برعهده دارد.

نمایندگی ماشین های اداری پاناسونیک

درباره ماشین های اداری پاناسونیک باید بگوییم که یکی از تجهیزات فروشگاهی لازم و ضروری می باشد که در راستای افزایش سرعت و نظم در امور اداری و سازمانی، بانکی و حوزه کاری مختلف دیگر شامل خانه، شرکت های بزرگ و کوچک، فروشگاه ها و .... مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی ماشین های اداری پاناسونیک

انواع ماشین های اداری پاناسونیک عبارتند از دستگاه فکس، دستگاه پرینتر، دستگاه کپی، دستگاه اسکنر هستند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارند. به عنوان مثال دستگاه کپی پاناسونیکی یکی از دستگاه های پرکاربرد می باشد که خود به دو نوع کلی دستگاه کپی رومیزی و دستگاه کپی ایستاده دسته بندی می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله های دستگاه فکس پاناسونیک panasonic ، ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic و برد هوشمند پاناسونیک Panasonic مراجعه کرده و مطالعه نمایید.

نمایندگی ماشین های اداری پاناسونیک

در پایان باید بگوییم که شرکت ایده برتر پارسیان دپارتمان خدمات با تکنسین های مجرب، فضایی کاملا حرفه ای و کارشناسانی مسئولیت پذیر را جهت خدمت رسانی به شما مشتریان و خریداران عزیز فراهم کرده است.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول– واحد دو

تلفن: 73027-021