شرکت شارپ یک شرکت صنایع الکترونیکی ژاپنی است که در سال 1912 توسط تاکوجی هایاکاوا تاسیس شده است و در اوساکا قرار دارد.

این شرکت بزرگترین تولید کننده تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی، دستگاه فکس، رایانه های شخصی، لوازم خانگی، دستگاه اکسنر، پوز فروشگاهی و تمام لوازم جانبی ماشین های اداری است.

نمایندگی ماشین های اداری شارپ

نمایندگی شارپ به این معناست که نماینده محترم دارای مجوز رسمی برای ارائه محصولات و خدمات از طرف کمپانی SHARP به مشتریان خود می باشد.

نمایندگی ماشین های اداری شارپ

لازم به ذکر است که ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی شارپ در تهران در زمینه ماشین های اداری و قطعات کامپیوتر فعالیت دارد.

فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی ماشین های اداری شارپ ارائه محصولات این کمپانی و خدمات پس از فروش آن را بر عهده دارد.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا ماشین های اداری شارپ یکی از تجهیزات و وسایل پرکاربرد و پر استفاده در اداره ها و سازمان ها می باشد.

نمایندگی ماشین های اداری شارپ

انواع ماشین های اداری شارپ عبارتند از: دستگاه فکس، دستگاه کپی، دستگاه اسکنر و دستگاه پرینتر که از ماشین های اداری اصلی و پرکاربرد می باشند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارند.

جالب است بدانید که امروزه طیف گسترده ای از ماشین های اداری sharp در محیط های اداری، سازمانی، بانکی و .... مورد استفاده قرار می گیرند زیرا ماشینهای اداری در سرعت بخشیدن به روند کاری بسیار تأثیرگذار هستند.

لازم به ذکر است که یکی از ویژگی های یک شرکت خوب، اداره و یا یک سازمان این است که بهترین تجهیزات و با کیفیت ترین ماشینهای اداری را با توجه به نیاز کاری انتخاب و استفاده کند.

نمایندگی ماشین های اداری شارپ

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله های دستگاه فکس شارپ، دستگاه کپی شارپ و صندوق فروشگاهی شارپ مراجعه نمایید.

در پایان باید بگوییم که شرکت ایده برتر پارسیان دپارتمان خدمات با تکنسین های مجرب، فضایی کاملا حرفه ای و کارشناسانی مسئولیت پذیر را جهت خدمت رسانی به شما مشتریان و خریداران عزیز فراهم کرده است.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021