توشیبا Toshiba یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است که از ادغام دو شرکت مکانیکی و الکتریکی به وجود آمده است. این کمپانی در سال 1939 توسط تاناکا هیساشیگ و ایشی سوکی فوجیوکا بناینگذاری شد.

شرکت توشیبا در زمینه تولید محصولاتی از جمله تجهیزات پزشکی، لوازم اداری و دفتری، تجهیزات فناوری اطلاعات، دستگاه کپی، انواع دستگاه پرینتر و لوازم الکتریکی فعالیت دارد.

نمایندگی ماشین های اداری توشیبا

شرکت ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی ماشین های اداری توشیبا یکی از بزرگترین و پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی و حضوری در تهران است که محصولات این کمپانی از جمله دستگاه کپی توشیبا Toshiba، درام توشیبا Toshiba، دستگاه فکس توشیبا Toshiba و مواد مصرفی آن را خدمت شما کاربران و خریداران محترم عرضه می کند.

نمایندگی ماشین های اداری توشیبا

خدمت شما کاربران عزیز باید عرض نمایم که عاملیت نمایندگی توشیبا به این معناست که نماینده محترم دارای مجوز رسمی از طرف توشیبا جهت ارائه محصولات و خدمات این شرکت به مشتریان خود می باشد.

یکی از مهم ترین و پرکاربردترین تجهیزات فروشگاهی، ماشین های اداری توشیبا Toshiba هستند که در حوزه های مختلفی از جمله اداره ها، سازمان ها، مغازه ها، فروشگاه ها، بانک ها و .... مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی ماشین های اداری توشیبا

ماشین های اداری جهت افزایش سرعت و نظم در امور اداری و سازمانی تاثیر به سزایی دارند. انواع ماشین های اداری توشیبا شامل دستگاه فکس، دستگاه پرینتر، دستگاه کپی و اسکنر هستند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارند. خدمات فروش در ایده برتر پارسیان به عنوان عاملیت نمایندگی توشیبا در تهران و هم چنین عاملیت نمایندگی کپی (فتوکپی) توشیبا در تهران به دو بخش خدمات پیش از فروش و خدمات پس از خرید را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.

مشاوران ما مشتریان عزیز و خریداران گرامی را قبل از خرید هر کالا راهنمایی می کنند تا بهترین محصول را با توجه به نیاز خود خریداری نمایند.

نمایندگی ماشین های اداری توشیبا

این شرکت ارسال سریع محصولات را در کوتاه ترین زمان ممکن و در هر کجای سرزمین ایران بهترین خدمات را به مشتریان عزیز از جمله خرید آنلاین در شرایطی امن و آسان و مشاوره تلفنی و پشتیبانی آنلاین را فراهم کرده است.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول– واحد دو

تلفن: 73027-021