کمپانی صنایع برادر یک شرکت ژاپنی است که در سال 1908 توسط دو برادر تاسیس شد. در حال حاضر این کمپانی به عنوان یکی از معتبرترین برندهای دنیا در زمینه ماشین های اداری است که ارائه کننده محصولاتی از جمله دستگاه های چاپگر، دستگاه فکس، دستگاه کپی، دستگاه اسکنر، پرینترهای چند کاره و .... می باشد. جالب است بدانید که شرکت brother تنها شرکتی که موفق به کسب سخت ترین استاندارهای زیست محیطی در جهان شده است.

نمایندگی ماشین های اداری برادر

ایده برتر پارسیان یکی از بزرگترین و پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی است که عامل نمایندگی ماشین های اداری برادر را برعهده دارد. لازم به ذکر است بدانید که فروشگاه ایده برتر دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک و وزارت صنعت، معدن و تجارت است که می توانید آن را در تمامی صفحات وب سایت مشاهده کنید.

نمایندگی ماشین های اداری برادر

محصولات این کمپانی از جمله دستگاه فکس برادر، دستگاه پرینتر برادر، دستگاه کپی برادر، دستگاه لیبل زن برادر، پرینترهای جوهر افشان برادر و همچنین مواد مصرفی ماشین های اداری برادر را خدمت خریداران و مشتریان عزیز ارائه می دهد.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا ماشین های اداری برادر بسیار کاربردهای وسیعی پیدا کرده اند.

نمایندگی ماشین های اداری برادر

ضمنا ماشین های اداری دارای محصولات متنوع و برندهای مختلف است که برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند. انواع ماشین های اداری برادر عبارتند از: دستگاه فتوکپی، دستگاه اسکنر، دستگاه فکس، دستگاه پرینتر و لیبل زن برادر که در مدل های مختلف طراحی و تولید شده اند، هر کدام هم کارایی و کاربرد خاص خود را دارند.

با استفاده از دستگاه فکس برادر Brother به راحتی می توانید نامه و نوشته های خود را از طریق خطوط تلفن ارسال و دریافت کنید.به این صورت که کاغذ را وارد دستگاه گذاشته و اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود.

نمایندگی ماشین های اداری برادر

مشاوران و کارشناسان ایده برتر به صورت مشاوره تلفنی رایگان شما خریداران و مشتریان عزیز را راهنمایی می کنند تا محصول موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول– واحد دو

تلفن: 73027-021