گروه مادیران با بیش از 50 سال تجربه موفق در ارائه کالاهای با کیفیت و خدمات پس از فروش، یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه IT و ماشین های اداری در ایران است.

شرکت مادیران نماینده انحصاری برندهایی همچون LG Electronics، Sharp، Epson و Renault Trucks می باشد که سابقه برخی از این همکاری ها به دهه 1340 بازمی گردد. شرکت ایده برتر پارسیان با دریافت گواهینامه ی عاملیت فروش مادیران از این شرکت، به عنوان نمایندگی رسمی مادیران فعالیت می کند.

این نمایندگی به معنای آن است که شرکت ایده برتر پارسیان دارای مجوز رسمی فروش و ارائه خدمات پس از فروش ماشین های اداری مادیران است. این شرکت مفتخر است که علاوه بر تهران، عامل نمایندگی مادیران در کرج نیز می باشد. هموطنان ساکن در کرج می توانند با تماس با شرکت، از همان امتیازات مادیران بهره مند شوند.

نمایندگی مادیران در کرج

نمایندگی مادیران در کرج

شرکت های بزرگی که به کیفیت اهمیت ویژه ای می دهند، همیشه بر این باورند که فروش یک محصول، پایان کار نیست و در واقع آغاز یک راه بی پایان است.

مادیران از بدو شروع همواره معتقد به "انجام كار صحیح" بوده و ارزش ویژه ای به این مهم قائل است. به همین منظور، ارزش های شرکت را بر پایه مشتری مداری، اعتماد متقابل، دانش مداری، یک تیم، رفتار صادقانه، احترام متقابل و نوآوری بنا نهاده اند. نمایندگان این شرکت نیز می بایست به این موارد پای بند بوده تا بتوانند با این شرکت همکاری نمایند.

شرکت ایده برتر پارسیان نیز، هدفی جز این نداشته و تمام تلاش خود را برای بالابردن سطح کیفی خدمات می کند. این شرکت برای تحقق این مهم، همیشه سعی دارد از مشاوران و نیروهای زبده استفاده نماید تا هرچه بیشتر، کیفیت خدمات بالا رود. در صورت هر گونه بروز مشکل، می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و از راهنمایی های آن ها برخوردار شوید و در کمترین زمان ممکن، بتوانید به بهترین راه حل دست پیدا کنید.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021