همانطور که می دانید، برندهای معروف در دنیا سعی می کنند با بازگشایی دفاتر نمایندگی رسمی خود در کشورهای مختلف، محصولات خود را در همه جا بفروش برسانند و خدمات دهی را آسانتر سازند.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی فیلیپس در کرج به همین منظور راه اندازی شده است تا بتواند خدمات و محصولات این برند با کیفیت را به هموطنان خود در کرج برساند.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در کرج

این مجموعه که بخشی از انرژی خود را برای فروش مانیتور صنعتی حرفه ای کنار گذاشته است عرضه ویدئو وال و مانیتور صنعتی فیلیپس را نیز در برنامه دارد. این محصولات صنعتی نیازمندی بسیاری از مشاغل امروز است، اما شاید صاحبان کسب و کار آشنایی چندانی با آن ها ندارند.

مجموعه ایده برتر پارسیان در تلاش است تا با اطلاع رسانی و عرضه این محصولات بصورت نمایندگی رسمی در استان های مختلف، به همه فرصتی برابر دهد تا بتوانند از این امکانات استفاده کرده و کسب و کار خود را گسترش دهند.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در کرج

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در کرج

شرکت ها و مراکزی که به دنبال محصولات صنعتی هستند، همیشه به این فکر می کنند که دستگاه خریداری شده هزینه معقولی داشته باشد. منطقی بودن قیمت صرفا ارزان بودن آن نیست و می بایست آن را با امکاناتی که به شما ارائه می کند، قیاس نمود.

بنابراین اگر به دنبال تهیه مانیتور برای مجموعه خود هستید، در نظر داشته باشید که در موارد تجاری، استفاده از مانیتور صنعتی مانند مانیتور صنعتی فیلیپس کاملا مقرون به صرفه تر از مانیتورهای معمولی است، زیرا این مانیتورها امکانات فراوان را با مصرف انرژی کمتر به شما هدیه می کنند.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در کرج

از طرفی دیگر، کیفیت تصویر بالاتر بوده و در صورت استفاده 24 ساعته افت کیفیتی را مشاهده نخواهید کرد. شرکت ایده برتر عاملیت نمایندگی فیلیپس Philips در کرج آماده پاسخگویی به سوالات شماست و هر گونه اطلاعات تخصصی را می توانید از کارشناسان فنی بخواهید.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021