استفاده از تجهیزات و محصولات با کیفیت در تجارت و کسب و کار شما، بازدهی و کارایی را بالاتر می برد. در همین راستا شرکت های تولید کننده سعی دارند کیفیت محصولات خود را بالا ببرند.

علاوه بر این، یکی از مشکلات ساکنین سایر استان ها به غیر از پایتخت، در دسترس نبودن نمایندگی مجاز است.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در مشهد

در همین راستا شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی فیلیپس در مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی شامل نیشابور، سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر را راه اندازی کرده است تا هموطنان ما در این استان به آسانی و با صرف هزینه و زمان کم می توانند به محصولات این برند دست یابند.

علاوه بر این اگر از علاقمندان به خرید ویدئو وال و مانیتور صنعتی از برند فیلیپس هستید، باید اعلام کنیم که این مجموعه این محصولات را نیز تحت پوشش قرار می دهد.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در مشهد

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در مشهد

نبود نمایندگی معتبر و مجاز در نزدیکی محل زندگی، مشکلات بسیاری را به وجود می آورد. شاید بتوانید بصورت اینترنتی خرید خود را نهایی کنید، اما در هنگام استفاده از مواردی چون گارانتی، می بایست زمان زیادی را صرف این کار کنید.

اما شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی فیلیپس در مشهد و شهرستان های استان رضوی سعی دارد تا هر چه بیشتر نمایندگی های خود را گسترش دهد و به هر روشی که می تواند به مشتریان عزیز خدمت رسانی کند. از آنجایی که خرید مانیتور صنعتی و تجهیزات گرانقیمت این چنینی نیاز به بررسی بیشتری دارد و می بایست از مراکز معتبر خریداری نمود، شرکت ایده برتر برای عرضه این محصولات نمایندگی رسمی آنها را دریافت کرده است تا با ضمانت اصیل بودن کالا و گارانتی آن به مشتریان عرضه نماید.

علاوه بر این با بهره مندی از کادری مجرب و کارآزموده، این شرکت می تواند بصورت تخصصی به انتخاب بهترین مدل برای شما کمک فراوانی کند.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در مشهد

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021

مطالب بیشتر:

نمایندگی فیلیپس در رشت

نمایندگی ویدئو وال فیلیپس