یکی از بزرگترین مشکلات پیش رو در زمینه خرید محصولات، نبود نمایندگی معتبر و مجاز برند مورد نظر در استان محل سکونت است. بخش عمده خریداران در شهرهایی به غیر از پایتخت زندگی می کنند و برای تهیه کالا، گارانتی و یا خدمات پس از فروش با مشکل مواجه می شوند.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در شیراز

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی فیلیپس در شیراز و شهرستان های استان فارس شامل مرودشت، کازرون، جهرم، لارستان، فسا و داراب تلاش می کند تا محصولات و خدمات این برند را در این استان به نحو قابل قبولی گسترش دهد تا هموطنان ما در این استان مجبور به صرف هزینه و زمان زیاد نشوند.

این مجموعه صرفا به عرضه محصولات خانگی و اداری نمی پردازد و در رده صنعتی نیز خدمات دهی می کند. به عنوان مثال ویدئو وال و مانیتور صنعتی، برند فیلیپس از جمله محصولات پرطرفدار است که بسیاری از شرکت ها، مجموعه های صنعتی و فروشگاه ها به آن نیاز دارند.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در شیراز

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در شیراز

همانطور که بیان شد، شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی فیلیپس در شیراز با ایجاد مرکز فروش مانیتور صنعتی حرفه ای در این شهر و استان به علاقمندان این امکان را می دهد تا خرید خود را به آسانی و در کمال اطمینان از کیفیت و اصل بودن کالا انجام دهند.

این مجموعه نمایندگی فروش مانیتور صنعتی را در داشته و انواع آن ها را موجود دارد که می توانید با توجه به نوع کاربری و محل استفاده، از آن بهره مند شوید.

معمولا خرید این تجهیزات صنعتی، به دلیل فناوری های خاص و هزینه های بالا نیاز به تحقیق و بررسی های کامل دارد. به همین منظور شرکت ایده برتر پارسیان با استفاده از کارشناسان خبره در این زمینه، می توانند اطلاعات کاملی را درباره هر محصول ارائه کنند و با مقایسه آن ها با یکدیگر، بتوانید به آسانی خرید خود را به پایان برسانید.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در شیراز

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021