ایجاد نمایندگی در یک کشور و استان های آن، همیشه به سود خریداران خواهد بود تا بتوانند به سرعت و با هزینه کمتری محصولات را از مکانی مطمئن خریداری کنند و در صورت لزوم از گارانتی و یا خدمات پس از فروش بهره مند شوند.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی فیلیپس در رشت به همین منظور در حال گسترش نمایندگی های خود در استان های مختلف است.

شرکت فیلیپس نیز که محصولات با کیفیت فراوانی دارد، علاقمندان زیادی در سراسر کشور داشته و به همین دلیل نیازمند وجود یک مرکز خرید معتبر هستند.

یکی از محصولات پر فروش فیلیپس، مانیتور است که از جمله آن ها می توان به ویدئو وال و مانیتور صنعتی فیلیپس اشاره کرد. با راه اندازی یک مرکز خرید مانیتور صنعتی در رشت و استان گیلان، هموطنان این استان می توانند در استان خود نیازمندی های خود را رفع نمایند.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در رشت

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در رشت

همانطور که بیان شد، شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی فیلیپس Philips در رشت را در دست داشته و یکی از موضوعات مهمی که در حال انجام آن است، ایجاد یک مرکز خرید مانیتور فیلیپس است.

البته باید اشاره کنیم که فروش مانیتور تنها یکی از زمینه هایی است که این شرکت فعالیت می کند.

مجموعه ایده برتر پارسیان با راه اندازی وبسایت فروشگاهی خود به همه این امکان برابر را می دهد تا از محصولات اصلی و با کیفیت برندهای معتبر دنیا بهره مند شوند.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در رشت

در این وبسایت تمامی اطلاعات تخصصی هر محصول ذکر شده و در صورت نیاز می توانید تنها با صرف زمانی اندک، خرید خود را نهایی کرده و کالا را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین اگر به مشاوره قبل از خرید احتیاج داشتید، کارشناسان این مجموعه منتظر تماس های شما هستند تا با مقایسه محصولات و پیشنهادهای مختلف، بهترین گزینه مناسب برای شما را انتخاب کرده و به شما تقدیم نمایند.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021