شرکت فلیپس یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم الکترونیکی است که جایگاه خوبی در جهان دارد. این شرکت علاوه بر لوازم خانگی و لوازم شخصی بهداشتی، در زمینه مانیتور نیز قدرتمند ظاهر شده است.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در تهران

مانیتور صنعتی فیلیپس یکی از با کیفیت ترین ها در این بخش است که ویژگی های منحصر به فردی دارد. به عنوان مثال، توان مصرفی هوشمند مانیتورهای فیلیپس باعث می شود تا ضرر کمتری به طبیعت وارد کنند.

علاوه بر این، این ویژگی می تواند مصرف انرژی را به نصف رسانده و هزینه های انرژی را کم کند. شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی فیلیپس در تهران محصولات محبوب این برند را در اختیار همگان قرار داده و تضمین اصالت کالا و گارانتی را به همراه خواهد داشت.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در تهران

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در تهران

گسترش استفاده از مانیتور صنعتی و ویدئو وال نشان می دهد که روز به روز آشنایی با این محصولات بیشتر شده و همه به خوبی تفاوت های آن را حس می کنند.

در این بین مانیتور صنعتی فیلیپس از تکنولوژی های منحصر به فردی استفاده می کند که علاوه بر کاهش هزینه ها، امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.

این مانیتورها با بهره مندی از سیستم failover بر مشکلات بوجود آمده غلبه کرده و می تواند برای استفاده 24 ساعته مناسب باشد. کافی است هزینه های حذف شده از این طریق را محاسبه کنید و خواهید دید که در کل هزینه های پرداختی مربوط به مانیتور و مصرف انرژی صرفه جویی زیادی صورت گرفته است.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در تهران

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی فیلیپس در تهران می توان به علاقمندان به خرید مانیتور صنعتی اعلام کند که تمام محصولات عرضه شده توسط این شرکت با گارانتی اصلی بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل، این مجموعه پاسخگو خواهد بود.

کارشناسان بخش فنی و فروش این شرکت برای راهنمایی های بیشتر منتظر تماس شما هستند.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021