امروزه استفاده از مانیتورهای صنعتی پا را فراتر از بحث های تبلیغاتی گذاشته و در مباحث مختلف وارد شده است.

به عنوان مثال مانیتور صنعتی شرکت فیلیپس به گونه ای طراحی شده تا در مباحث پزشکی و نمایش تصاویر کلینیکی بهتر عمل کند و تصاویر خاکستری را به شیوه استاندارد به نمایش درآورد.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در اهواز

 برخی دیگر آن ها قابلیت لمسی دارند و می توان بدون نیاز به نرم افزار و یا سخت افزار دیگری از آن استفاده کرد.

علاوه بر این، ویدئو وال  نیز به گونه ای طراحی شده تا مانیتورهایی که کنار هم قرار گرفته اند حاشیه بسیار کمی داشته باشند تا تصویر یکپارچه تری پدید آید.

قابل ذکر است که ، نوع نور و کنتراست هر مانیتور با مانیتورهای اطراف خود تطابق بیشتری دارد و باعث مشکل در تصویر نمی شود. شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی فیلیپس در اهواز را داراست و عرضه محصولات این برند را در دستور کار دارد.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در اهواز

با راه اندازی سیستم های صنعتی در مجموعه های بزرگ، علاوه بر کاهش هزینه ها، کیفیت اجرای آن نیز به شدت افزایش می یابد.

خرید مانیتور صنعتی در بسیاری از مجموعه ها شاید هزینه اولیه بیشتری داشته باشد، ولی با یک محاسبه کوچک خواهید فهمید که در دراز مدت هزینه ها به شدت کاهش می یابد.

مصرف انرژی، طول عمر زیاد مانیتورهای صنعتی نسبت به مانیتورهای معمولی، کیفیت تصویر، وجود پورت های ورودی و خروجی متنوع و بسیاری از این دست امکانات، می تواند دلایل خوبی برای خرید مانیتور صنعتی باشد.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در اهواز

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی فیلیپس Philips در اهواز به خوبی می داند که شرکت ها و مجموعه های تجاری و صنعتی در سایر استان ها نیز، نیازمند داشتن امکانات جدید و به روز هستند، به همین دلیل با ایجاد نمایندگی برندهای معتبر در سایر استان ها، سرعت و کیفیت خدمات مربوط به گارانتی و عرضه محصول افزایش یابد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021

مطالبی بیشتر:

نمایندگی فیلیپس در تهران

نمایندگی فیلیپس در کرج