وجود مانیتور در یک مجموعه تجاری و یا فروشگاهی به اطلاع رسانی و یا تبلیغات محصول کمک فراوانی می کند. اما نکته مهم، استفاده از مانیتور صنعتی است که تفاوت های زیادی با مانیتورهای معمولی دارد.

شرکت فیلیپس در زمینه تولید مانیتورهای صنعتی با کیفیت شهرت پیدا کرده است به گونه ای که مانیتور صنعتی فیلیپس امکانات و یژگی های منحصر به فردی دارد که مختص این برند است.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در اصفهان

علاوه بر این، همه این ویژگی ها در یک مانیتور معمولی وجود ندارد. شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی فیلیپس در اصفهان و همچنین شهرستان های آن از جمله کاشان، خمینی شهر، نجف اباد، شاهین شهر، شهرضا و فولادشهر را در اختیار دارد و به علاقمندان این فرصت را می دهد تا از کالاهای این شرکت بهره مند شوند.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در اصفهان

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در اصفهان

صاحبان مشاغل، همیشه سعی می کنند تا هزینه ها را کاهش داده و تجارت خود را رونق دهند. به همین دلیل ممکن است به سمت خرید مانیتور صنعتی نروند. اما باید گفت که استفاده از مانیتورهای معمولی به جای نوع صنعتی آن مانند ویدئو وال، اشتباه بزرگی است، زیرا تنها هزینه اولیه کمتری دارد ولی در دراز مدت به دلیل کاهش کارایی، مصرف بالای انرژی و خرابی های متعدد، هزینه ها افزایش می یابد.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی فیلیپس Philips در اصفهان در تلاش است که با گسترش استفاده از این فناوری، به کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت بپردازد.

نمایندگی رسمی فیلیپس Philips در اصفهان

با وجود امکاناتی که در یک مانیتور صنعتی تعبیه شده است، می توانید بصورت 24 ساعته از آن بهره ببرید بدون اینکه افت کیفیت را مشاهده کنید و یا مصرف انرژی بالا رود. این مانیتورها می توانند در هر محیطی استفاده شود، حتی در محیط هایی که رطوبت بالا دارند و یا با فضای آزاد در ارتباط هستند. برای اطلاع از انواع مانیتور صنعتی و قیمت های آن ها می توانید با کارشناسان ایده برتر مشاوره کنید.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021