شرکت سونی یک شرکت خوشه ای ژاپنی و چند ملیتی است. در حال حاضر شرکت سونی یکی از بزرگترین تولیدکننده وسایل الکترونیکی و تجهیزات پیشرفته الکترونیکی در جهان شناخته شده است.

سونی از جمله نامی است که از گذشته تا به امروز، همراه بسیاری از ما بوده است. این شرکت در زمینه خدمات رسانه ای، سرگرمی، بازی های رایانه ای، لوازم الکترونیکی خانگی و خدمات مالی فعالیت دارد.

دفتر مرکزی آن در شهر میناتو، توکیو قرار دارد. این شرکت در سال 2012 در فهرست فورچون جهانی 500 در رتبه 87 از بزرگترین شرکت های جهان قرار گرفت. 

نمایندگی سونی Sony در تهران

نمایندگی سونی Sony در تهران

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت فروش نمایندگی سونی Sony در تهران است. این شرکت در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش محصولات سونی Sony به مشتریان خود ارائه می دهد.

ایده برتر تمامی محصولات سونی Sony را با ضمانت و گارانتی معتبر خدماتی به مشتریان عزیز خود ارائه می کند. فروشگاه اینترنتی رسمی این شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

این شرکت همواره رضایت مشتریان را در صدر اولویت های خود قرار داده و وظیفه خدمت رسانی به بهترین نحو را انجام می دهد.

نمایندگی سونی Sony در ایران

شرکت ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی سونی Sony در ایران است که این مسئولیت را فقط در شهر تهران برعهده دارد.

در سال 1387 شرکت ایده برتر پارسیان به عنوان یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت های بازرگانی در زمینه ماشینهای اداری آغاز به کار کرد.

نمایندگی سونی Sony در ایران

ایده برتر دارای دپارتمان خدمات با تکنسین های مجرب و فضایی کاملا حرفه ای و کارشناسانی مسئولیت پذیر جهت خدمت رسانی به مشتریان و خریداران عزیز را فراهم کرده است.

این شرکت چندین سال است که در زمینه فروش ماشین های اداری شامل پرینتر، اسکنر، دستگاه فکس، دستگاه کپی، قطعات کامپیوتر، سیستم های حفاظتی و امنیتی و دوربین مداربسته با برند سونی Sony فعالیت دارد.

شما می توانید برای مشاهده محصولات سونی به بخش ماشین های اداری مراجعه کنید و همچنین برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021