ممکن است بسیاری از افراد با واژه سانترال آشنا نباشند و همیشه از خود میپرسند سانترال چیست؟ اگر قرار باشد چند خط تلفن محدود را بین چندین نفر تقسیم کنید و داخلی تعریف نمایید، به سانترال نیازمند هستید.

اگر کمی در بازار به دنبال سانترال باشید، تقریبا همه برند خوشنام پاناسونیک را معرفی میکنند. این غول فناوری ژاپنی هدفی جز کیفیت را پیش روی خود ندارد.

از آنجایی که همه برند ها سعی دارند در همه کشورها بازاری برای خود پیدا کنند، ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نمایندگی سانترال پاناسونیک در ایران

نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران باعث شده تا ارائه خدمات این برند هر روز بهتر شود.

ایده برتر پارسیان، مفتخر است اعلام نماید که عاملیت نمایندگی سانترال پاناسونیک را بطور رسمی در اختیار داشته در ارائه خدماتی برتر، از هیچ تلاشی دست بردار نیست.

نمایندگی سانترال پاناسونیک در ایران

نمایندگی سانترال پاناسونیک در ایران

سانترال نقش مهمی در سازمان شما دارد. دستگاه سانترال به منظور مدیریت خطوط تلفن شرکت یا سازمان شما طراحی شده است و می تواند چندین خط تلفن را در خود داشته باشد و از طرفی دیگر چندین داخلی بر روی آن تعریف گردد.

اگر از دستگاه غیرقابل اطمینانی استفاده نمایید، ممکن است در مرکز تلفن و تماس های ورودی شما اختلال ایجاد شود و نارضایتی مشتریان و افت کیفیت خدمات شما را در بر دارد.

نمایندگی پاناسونیک صرفا به سانترال های آن محدود نمیشود و شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی ماشین های اداری پاناسونیک را نیز بطور رسمی در اختیار دارد.

نمایندگی سانترال پاناسونیک در ایران

این شرکت با ارئه خدمات مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش، سعی دارد کیفیت ارائه خدمات را به مشتریان عزیز بهبود ببخشد و رضایت کامل شما را جلب نماید.

شرکت پاناسونیک، ماشین های اداری قدرتمندی داشته و تقریبا در همه زمینه ها وارد شده است. از مانیتورها و تلویزیون گرفته تا تلفن و سایر دستگاه های اداری و ارتباطی، توانسته بازار خوبی را برای خود پیدا کند.

نمایندگی های بیشتر:

نمایندگی پاناسونیک در تهران

نمایندگی فروش تلفن پاناسونیک

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021