شرکت کره ای سامسونگ تلاش می کند تا اولین هدف خود را در کیفیت محصولات قرار دهد. اصولا وجود نمایندگی رسمی مزایای بسیاری دارد و کیفیت را چندین برابر خواهد کرد. نام سام سرویس را تقریبا همه خریداران محصولات سامسونگ می شناسند.

این شرکت نمایندگی رسمی سامسونگ را در ایران داراست. شرکت سام سرویس (سهامی خاص) در سال 80 با هدف ارائه سرویس و خدمات پس از فروش محصولات و لوازم الکتریکی و الکترونیکی اعم از محصولات خانگی، صوتی تصویری و کامپیوتری، واردات قطعات و لوازم مورد نیاز، بخصوص برند سامسونگ، شروع به فعالیت کرده است.

نمایندگی سام سرویس در مشهد

شرکت ایده برتر پارسیان، عاملیت نمایندگی سام سرویس در مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی شامل نیشابور، سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر را داراست.

این شرکت در واقع عامل نمایندگی ماشین های اداری سامسونگ است که می تواند خدمات مشاوره قبل از خرید، فروش و خدمات پس از فروش را بطور رسمی ارائه نماید و محصولات سامسونگ را با ضمانت سام سرویس در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

نمایندگی سام سرویس در مشهد

نمایندگی سام سرویس در مشهد

شرکت سام سرویس در راستای تامین، ارتقاء رضایتمندی و افزایش وفاداری مشتریان سامسونگ و با رویکرد بهبود مستمر فعالیت ها و فرایندهای خود، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001/2008 را برگزیده و برای نیل به این چشم انداز راهکارهای کلانی را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

ایده برتر با بکارگیری تمام امکانات و نیروی انسانی، در سریعترین زمان، و با بالاترین کیفیت و بیشترین سطح رضایت مندی مشتری، وظیفه خود را در خدمت به هموطنان انجام می دهد.

بنابراین، برای مثال، مهم نیست که شما از خریداران پرینتر سامسونگ هستید و یا قبلا آن را خریداری کرده اید، این شرکت موظف است رضایت شما را جلب نماید.

نمایندگی سام سرویس در مشهد

شرکت ایده برتر پارسیان نیز با داشتن عاملیت نمایندگی سام سرویس هدفی جز این نداشته و از همه تلاش خود برای رسیدن به این مهم استفاده خواهد کرد.

اگر به دنبال شماره تماس نمایندگی سامسونگ در تهران و یا شماره تلفن سام سرویس هستید، می توانید با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021