برند خوشنام سامسونگ سال هاست که در ایران وجود دارد و همه از کیفیت محصولات آن آگاه هستند. سام سرویس را تقریبا همه خریداران محصولات سامسونگ می شناسند.

این شرکت نمایندگی رسمی سامسونگ در ایران است. شرکت سام سرویس (سهامی خاص) در سال 80 تاسیس شد و خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ را بدست گرفت.

لوازم الکتریکی و الکترونیکی اعم از محصولات خانگی، صوتی تصویری و کامپیوتری، واردات قطعات و لوازم مورد نیاز، جزو موارد تحت گارانتی این شرکت قرار گرفته است.

نمایندگی رسمی سام سرویس در ارومیه

شرکت ایده برتر پارسیان، عاملیت نمایندگی سام سرویس در ارومیه و همچنین شهرستان های دیگر آذربایجان غربی از جمله خوی، مهاباد، میاندوآب، سلماس، ماکو و سردشت را داراست. فرقی ندارد که شما از خریداران پرینتر سامسونگ SAMSUNG هستید و یا قبلا آن را خریداری کرده اید، رضایت مشتری در وهله اول قرار دارد

نمایندگی رسمی سام سرویس در ارومیه

شرکت سام سرویس، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001/2008 را برگزیده و برای رسیدن به این هدف در حال تلاش است. این شرکت قصد دارد، با بکارگیری تمام امکانات و نیروی انسانی، در سریعترین زمان ممکن، و با بالاترین کیفیت و بیشترین سطح رضایت مندی مشتری، به مشتریان گرامی خدمات رسانی کند. 

نمایندگی رسمی سام سرویس در ارومیه

شرکت ایده برتر پارسیان نیز با داشتن عاملیت نمایندگی سام سرویس همه تلاش خود برای رسیدن به این مهم انجام می دهد. شرکت ایده برتر پارسیان در واقع عامل نمایندگی ماشین های اداری سامسونگ است که می تواند خدمات مشاوره قبل از خرید، فروش و خدمات پس از فروش را بطور رسمی ارائه نماید و محصولات سامسونگ را با ضمانت سام سرویس در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

علاقمندان به خرید محصولاتی با کیفیت سامسونگ، و همچنین مشتریان گرامی که قبلا خرید خود را انجام داده و به دنبال خدمات پس از فروش هستند، در صورت نیاز به شماره تماس نمایندگی سامسونگ در تهران و یا شماره تلفن سام سرویس، می توانید با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021