شرکت سامسونگ samsung یک شرکت کره جنوبی بوده که سال ها است که به خوبی در ایران جای افتاده و از نظر کیفیت، بر سر زبان ها است.

این شرکت کره ای که در ایران با مانیتورها و گوشی های خود به خوبی شناخته شده است توانسته بخوبی محصولات خود را بفروش برساند. خوشبختانه در این بین، نمایندگی رسمی سامسونگ در ایران وجود داشته و در دسترس است. اگر از مشتریان این برند محبوب هستید، باید اشاره کنیم که نمایندگی ماشین های اداری سامسونگ صرفا در تهران نیست و در سایر شهرستان های دیگر نیز موجود است.

نمایندگی سامسونگ Samsung در مشهد

شرکت ایده برتر پارسیان با چندین سال سابقه در زمینه ماشین های اداری و مانیتورهای صنعتی، توانسته با اخذ نمایندگی رسمی در ایران، علاوه بر تهران، عامل نمایندگی سامسونگ Samsung در مشهد را نیز بدست آورد. همچنین این نمایندگی شهرستان های آن شامل نیشابور، سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر را نیز تحت پوشش خود دارد.

نمایندگی سامسونگ Samsung در مشهد

نمایندگی سامسونگ Samsung در مشهد

شرکت سامسونگ، این غول فناوری کره ای، محصولات فراوانی دارد. از تلفن های هوشمند گرفته تا مانیتورهایی با کیفیت بی نظیر و ماشین های اداری پرکاربرد. برای مثال، پرینتر سامسونگ Samsung جزو برترین پرینترها است که از نظر سخت افزار و کارایی، زبان زد خاص و عام است. بنابراین، اگر از کاربران پرینترهای این شرکت هستید، در صورت هر گونه مشکل و یا سوالی، می توانید با شرکت ایده برتر پارسیان، که نمایندگی پرینترهای سامسونگ در ایران را دارد، تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی سامسونگ Samsung در مشهد

اگر به دنبال شماره تماس نمایندگی سامسونگ در تهران هستید، می توانید با راه های ارتباطی شرکت ایده برتر پارسیان تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید. این شرکت با حضور متخصصان زبده و کارآمد، منتظر تماس های شما هستند تا مشکلات فنی شما را رفع کرده و در صورت نیاز به مشاوره بپردازند. شرکت ایده برتر پارسیان جز به ارتقا سطح کیفی خدمات خود به مشتریان گرامی نمی اندیشد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021