تقریبا همه با غول فناوری کره جنوبی، یعنی سامسونگ آشنا هستیم و می دانیم که در زمینه فناوری مانیتور و ماشین های اداری، چند قدم از رقبای خود جلوتر است.

استفاده از تجهیزات این برند، به معنای آسودگی خاطر از کیفیت دستگاه شماست.

نمایندگی سامسونگ Samsung در تبریز

اما برترین محصولات دنیا نیز نیاز به خدمات پس از فروش دارند. خوشبختانه در این بین، نمایندگی رسمی سامسونگ در ایران وجود داشته و در دسترس است.

همچنین باید اشاره کنیم که نمایندگی ماشین های اداری سامسونگ صرفا در تهران نیست و در سایر شهرستان های دیگر نیز موجود است.

شرکت ایده برتر پارسیان با چندین سال سابقه در زمینه ماشین های اداری و مانیتورهای صنعتی، توانسته با اخذ نمایندگی رسمی در ایران، علاوه بر تهران، عامل نمایندگی سامسونگ در تبریز را نیز بدست آورد. علاوه براین، این نمایندگی شهرستان های آن شامل آذربایجان شرقی، مراغه، مرند، میانه، اهر، بناب، سراب و آذرشهر را نیز تحت پوشش خود دارد.

نمایندگی سامسونگ Samsung در تبریز

نمایندگی سامسونگ Samsung در تبریز

اگر از مشتریان و علاقمندان به این برند محبوب هستید، باید بگوییم که این شرکت محصولات متنوعی دارد که شاید تاکنون از آنها استفاده ای نکرده اید.

برای مثال، پرینتر سامسونگ جزو برترین پرینترهاست که از نظر سخت افزار و کارایی، زبان زد خاص و عام است.

بنابراین، اگر از کاربران پرینترهای این شرکت هستید، در صورت هر گونه مشکل و یا سوالی، می توانید با شرکت ایده برتر پارسیان، که نمایندگی پرینترهای سامسونگ در ایران را داراست، تماس حاصل فرمایید.

همچنین اگر بدنبال شماره تماس نمایندگی سامسونگ در تهران هستید، می توانید با راه های ارتباطی شرکت ایده برتر پارسیان تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

نمایندگی سامسونگ Samsung در تبریز

این شرکت با حضور متخصصان زبده و کارآمد، منتظر تماس های شما هستند تا مشکلات فنی شما را رفع کرده و در صورت نیاز به مشاوره بپردازند. شرکت ایده برتر پارسیان جز به ارتقا سطح کیفی خدمات خود به مشتریان گرامی نمی اندیشد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021