برند نام آشنای سامسونگ چندین سال است که به خوبی در ایران جای افتاده و از نظر کیفیت، بر سر زبان هاست.

این شرکت کره ای با حضور در همه حوزه های فناوری توانسته کیفیت خود را به رخ برندهای دیگر بکشد.

خوشبختانه در این بین، نمایندگی رسمی سامسونگ در ایران وجود داشته و در دسترس است. اگر از مشتریان این برند محبوب هستید، باید اشاره کنیم که نمایندگی ماشین های اداری سامسونگ صرفا در تهران نیست و در سایر شهرستان های دیگر نیز موجود است.

نمایندگی سامسونگ Samsung در اصفهان

شرکت ایده برتر پارسیان با چندین سال سابقه در زمینه ماشین های اداری و مانیتورهای صنعتی، توانسته با اخذ نمایندگی رسمی در ایران، علاوه بر تهران، عامل نمایندگی سامسونگ در اصفهان را نیز بدست آورد.

علاوه براین، این نمایندگی شهرستان های آن از جمله کاشان، خمینی شهر، نجف اباد، شاهین شهر، شهرضا و فولادشهر را نیز تحت پوشش خود دارد.

نمایندگی سامسونگ Samsung در اصفهان

نمایندگی سامسونگ Samsung در اصفهان

این شرکت کره ای با ورود به همه زمینه های فناوری ماشین های اداری توانسته قدرتمند ظاهر شود و دیگر او را با مانیتورهایش نمی توان شناخت. برای مثال، پرینتر سامسونگ جزو برترین پرینترهاست که از نظر سخت افزار و کارایی، زبان زد خاص و عام است.

بنابراین، اگر از کاربران پرینترهای این شرکت هستید، در صورت هر گونه مشکل و یا سوالی، می توانید با شرکت ایده برتر پارسیان، که نمایندگی پرینترهای سامسونگ در ایران را داراست، تماس حاصل فرمایید.

همچنین اگر بدنبال شماره تماس نمایندگی سامسونگ در تهران هستید، می توانید با راه های ارتباطی شرکت ایده برتر پارسیان تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

نمایندگی سامسونگ Samsung در اصفهان

این شرکت با حضور متخصصان زبده و کارآمد، منتظر تماس های شما هستند تا مشکلات فنی شما را رفع کرده و در صورت نیاز به مشاوره بپردازند. شرکت ایده برتر پارسیان جز به ارتقا سطح کیفی خدمات خود به مشتریان گرامی نمی اندیشد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021