امروزه بعید بنظر می رسد که به فروشگاهی مراجعه کنید و در آن صندوق فروشگاهی مشاهده نکنید. این دستگاه در همه فروشگاه ها کاربرد فراوان دارد به همین دلیل انواع صندوق فروشگاهی وجود دارد.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در کرج

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی زبرا در کرج سعی در عرضه این محصولات دارد. البته باید گفت که برند زبرا تنها به تولید صندوق فروشگاهی نمی پردازند و محصولاتی همچون لیبل زن زبرا، لیبل پرینتر، بارکد خوان و امثال این تجهیزات را تولید می کند.به این ترتیب وابستگی مراکز فروشگاهی به این تجهیزات به قدری زیاد شده است که سازندگان آنها روز به روز به فکر تکنولوژی های جدید هستند تا این دستگاه ها را ارتقا دهند.

البته واضح است که خرید صندوق فروشگاهی و تجهیزات این چنینی به بهبود عملکرد فروشگاه و افزایش بازدهی منجر می شود. خطای انسانی به حداقل میزان خود می رسد و سرعت انجام کار بالا می رود.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در کرج

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در کرج

هر چقدر بتوانید کسب و کار خود را مکانیزه کنید، آرامش بیشتر و کیفیت بالاتری خواهید داشت. اما ایجاد زیرساخت مناسب کمی نیاز به صرف وقت دارد تا بتوانید برنامه ریزی درستی داشته باشید.

به عنوان مثال حتی اگر شما یک سوپرمارکت داشته و به دنبال خرید صندوق فروشگاهی سوپرمارکت باشید، بایستی ویژگی های صندوق فروشگاهی مناسب سوپرمارکت را به خوبی بدانید، در غیر اینصورت یا هزینه زیادی پرداخت می کنید و یا تجهیز درستی را انتخاب نخواهید کرد.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در کرج

البته بدست آوردن اطلاعات درست هم کار آسانی نیست و تنها راه آن اطمینان از محل فروش آنهاست.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی زبرا در کرج تمامی دستگاه ها و تجهیزاتی را که عرضه می کند، به خوبی می شناسد و می تواند برای مشتریان گرامی آنها را با هم مقایسه نماید. کارشناسان این مجموعه منتظر تماس های شما برای راهنمایی و مشاوره در زمینه های کاری خود هستند.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در کرج

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021