آیا تا به حال به تنوع محصول در یک فروشگاه و یا انبار دقت کرده اید؟ بنظر شما می توان بدون داشتن تجهیزات خاص و یا برنامه ای مشخص آن ها را مدیریت کرد؟

قیمت کالاهای خریداری شده توسط مشتری چقدر است و پس از اعمال تخفیف هر کدام چه میزان خواهد بود؟ اینها سوالاتی است که می تواند در ذهن همه باشد.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در مشهد

فروشگاه های امروزی با آنچه در گذشته می دیدیم کاملا متفاوت است و برای مدیریت آن ها تجهیزات مختلفی نیاز است.شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی زبرا در مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی شامل نیشابور، سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر یکی از بزرگترین عرضه کنندگان در این خصوص است.

برند زبرا محصولات متنوعی شامل لیبل زن زبرا و یا همان لیبل پرینتر، بارکد خوان، صندوق فروشگاهی و لوازم جانبی و مصرفی آن ها را تولید می کند. تقریبا همه فروشگاه ها و مراکز صنعتی نیازمند این تجهیزات هستند.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در مشهد

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در مشهد

سیستم های فروشگاهی هر کدام به نوبه خود بخشی از مدیریت مجموعه را به عهده دارند. به عنوان نمونه بارکد خوان می تواند بارکد درج شده روی محصول را بخواند و اطلاعات آن را وارد سیستم اصلی نماید.

به همین منظور خرید بارکد خوان را می توان یکی از ملزومات دانست. البته انتخاب نوع آن مهم است و باید بدانید که بارکد خوان رومیزی مناسب تر است و یا نوع پرتابل آن و یا انواع دیگر.

ممکن است این مدل ها در فناوری یکی باشند اما کارایی هر یک می تواند تفاوت داشته باشد. برای مثال بهتر است بارکد خوان برای انبار را از نوع پرتابل و حافظه دار آن انتخاب نمایید تا بتوان به آسانی در بین محصولات حرکت کرده و بارکدها را اسکن کنید.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در مشهد

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی زبرا Zebra در مشهد منتظر دریافت تماس های شما برای ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید است.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021