شرکت زبرا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لیبل پرینتر، بارکد خوان، صندوق فروشگاهی و لوازم جانبی مانند لیبل، ریبون، تگ و از این قبیل تجهیزات است.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در شیراز

این دستگاه ها که کاربرد فراوانی در فروشگاه ها و کارخانجات امروزی پیدا کرده اند، می بایست دقت بالایی داشته باشند، زیرا احتمال بروز خطا مساویست با ضرردهی مجموعه! شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی زبرا در شیراز و شهرستان های استان فارس شامل مرودشت، کازرون، جهرم، لارستان، فسا و داراب تلاش می کند تا با گسترش تجهیزات با کیفیت برند زبرا، به رونق کسب و کار در این استان کمک کند.

شرکت زبرا نیز با در نظر گرفتن مشاغل مختلف و نیازمندی های آنها، تنوع محصولات خود را بیشتر می کند. به عنوان مثال، لیبل زن زبرا در مدل های پرتابل، بی سیم و یا با قابلیت خواندن بارکدهای دو بعدی عرضه می کند.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در شیراز

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در شیراز

یکی از دغدغه های اولیه یک فروشگاه، خرید بارکد خوان است. شاید تنوع آنها به تعداد انگشتان دست باشد اما قبل از خرید سوالات مختلفی می تواند ذهن شما را درگیر سازد. از چه برندی خریداری کنید، بارکد خوان لیزری یا بارکد خوان نوری، و امثال این سوالات مثال هایی از آن خواهند بود.

اما مهم تر از این موارد خرید از چه فروشگاهیست. شما باید ابتدا به یک فروشگاه مجاز و معتبر رجوع کرده که فروش دستگاه بارکد خوان را انجام می دهند تا از اصالت کالا، قیمت واقعی و گارانتی محصول اطمینان حاصل کنید.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در شیراز

پس از آن می توانید با دریافت مشاوره از متخصصان این حوزه، دستگاه انتخابی را خریداری نمایید. شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی زبرا Zebra در شیراز و شهرستان های این استان تلاش می کند تا ارائه اطلاعات و آشنایی با دستگاه های این برند به خوبی صورت گیرد و در صورت نیاز به مراجعه به گارانتی، رضایت مشتریان را در بالاترین سطح خود جلب نماید.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در شیراز

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021