امروزه تجهیزات فروشگاهی و مدیریت کالا روز به روز در حال گسترش و پیشرفت هستند، زیرا همه به خوبی می دانند اگر زیرساخت مجموعه تجاری به خوبی پیاده نشده باشد، مشکلات فراوانی بوجود خواهد آمد.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی زبرا در تبریز و همچنین شهرستان های آن از جمله آذربایجان شرقی، مراغه، مرند، میانه، اهر، بناب، سراب و آذرشهر این موضوع را به خوبی می داند و به همین منظور سعی در گسترش محصولات با کیفیت برند زبرا در سایر استان ها است.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در تبریز

صاحبان مشاغل به خوبی با تجهیزاتی مانند لیبل پرینتر آشنایی دارند و فواید آن را می دانند. اما لیبل زن زبرا یکی از بهترین و با کیفیت ترین در میان برندهاست که با ایجاد تنوع در محصولات خود، همه کسب و کارها در این زمینه را هدف قرار داده است. یکی دیگر از محصولات برند zebra، بارکد خوان است که کاربردهای فراوانی دارد.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در تبریز

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در تبریز

برخی مشاغل بدون خرید بارکد خوان تقریبا می توان گفت که نمی توانند کار کنند و برخی دیگر نیز با داشتن بارکدخوان سرعت انجام کار آن ها بیشتر می شود.

برای دانستن کاربردی بودن این دستگاه، کافی است به مراکزی که روزانه به آن ها مراجعه می کنید، دقت نمایید.

با خرید بارکد خوان برای داروخانه می توان به سرعت بارکد داروها را اسکن کرده و اطلاعات آن را در سیستم حسابداری خود داشته باشید.

از طرفی دیگر با تهیه نمونه های پرتابل بارکد خوان برای انبار می توان آزادانه در میان کالاها و در تمام انبار حرکت کرد و پس از ثبت اطلاعات محصولات، بصورت یکجا اطلاعات را به سیستم مدیریتی خود وارد کنید. این ها مثال های کوچکی بودند تا تنوع در نحوه استفاده از این دستگاه را بدانید.

نمایندگی رسمی زبرا Zebra در تبریز

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی زبرا Zebra در تبریز راهنمایی های لازم را بخواهید.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021