نمایندگی رسمی مادیران به این معناست که نماینده محترم دارای مجوز رسمی از طرف مادیران برای ارائه محصولات و خدمات این شرکت به مشتریان خود می باشد که این امر سبب می شود به عنوان مثال کپی مادیران شناخته تر شده و قدرت بیشتری به دست بیاورد.

فروش و خدمات پس از فروش محصولات مادیران

مادیران مجموعه‌ای شکل گرفته از دو شرکت خصوصی از جمله گروه‌های تولیدکننده و پیشرو در زمینه لوازم خانگی ، قطعات کامپیوتر، ماشین های اداری و خدمات پس از فروش می‌باشد که فروشگاه ایده برتر پارسیان به عنوان عامل نمایندگی رسمی مادیران در زمینه ماشین های اداری و قطعات کامپیوتر است.

شرح کامل محصولات به صورت زیر می باشد.

مادیران در قسمت دستگاه کپی تنها نمایندگی انحصاری کپی شارپ را به عهده دارد و دارای کیفیت و کارایی بالایی هم می باشند. به همین خاطر ما تنها فروش کپی مادیران را به عهده داریم. لوازم جانبی و موادمصرفی کپی مادیران شامل تونر، درام، دولوپر و... است که تمامی این موارد در سایت ایده برتر هم موجود هستند.

لازم به ذکر است که علاوه بر فتوکپی های مادیران، ایده برتر فروش مواد مصرفی کپی مادیران را هم به عهده دارد.

پرینترهای مادیران تنها شامل پرینترهای چندکاره است که از نوع پرینترهای جوهرافشان می باشند. این پرینترهای چندکاره در پرینترهای سه کاره و چهار کاره خلاصه می شوند. فروش پرینتر مادیران روی برندهای اچ پی، کانن، اپسون و لکسمارک می باشد. مواد مصرفی پرینتر چندکاره شامل کارتریج های جوهری می باشد که همه برندهایی که پرینترهای آن موجود است کارتریج هایش هم موجود است. فروش مواد مصرفی پرینتر مادیران برروی این موارد می باشد. پرینترهای سوزنی مادیران شامل برندهای اپسون و اولیویتی است. در معرفی پرینتر سوزنی مادیران باید گفت که در انواع پرینتر بانكی، پرینتر سوزنی با 9 پین، پرینتر سوزنی با 18 پین و پرینتر سوزنی با 24 پین موجود هستند.

فروش و خدمات پس از فروش محصولات مادیران

پرینتر بانکی در مادیران تنها برندهای میوا، اپسون و اولیویتی موجود هستند که به نوعی پرینترهای سوزنی هم شامل این گروه می شود. فروش پرینتر بانکی مادیران به همراه مواد مصرفی آنها را ایده برتر هم به عنوان نمایندگی رسمی مادیران انجام می دهد. ویدئو پروژکتورهای مادیران به دسته بندی اداری، آموزشی، سیمای خانگی و نمایش تصاویر بزرگ در فاصله کوتاه تقسیم می شود. فروش ویدئو پروژکتور مادیران تنها در برند اپتما می باشد که کمپانی optoma (اپتما) بزرگترین تولیدكننده دیتا/ویدئو پروژكتورDLP است.

اسکنرهای مادیران به اسکنرهای بایگانی و اسکنرهای صفحه تخت تقسیم می شوند که شامل برندهای اپسون و پلاستک می باشد که البته فروش اسکنر مادیران بیشتر روی اسکنرهای اپسون است.

فروش و خدمات پس از فروش محصولات مادیران

برندهای موردنظر مادیران در زمینه بارکد خوان و تجهیزات فروشگاهی، برند میوا و اپسون می باشد که برای تمامی کارها و فروشگاه ها مناسب می باشند. برای آگاهی از محصولاتی که در لیست فروش بارکد خوان مادیران می توانید به بخش بارکد خوان سایت مراجعه کنید.

مادیران مانیتورهایش را به ال ای دی، ال سی دی و مانیتور تلویزیون تقسیم می کند که شامل برندهای ایکس ویژن، ال جی و AOC است.

نمایندگی رسمی مادیران

مادیران شعبه های اصلی زیادی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. اما به جز این شعبه ها در اکثر شهرها برخی از شرکتها با عنوان نمایندگی مادیران مشغول به کار هستند که ایده برتر نمایندگی مادیران در تهران را به عهده دارد. علاوه بر تهران در سایر شهر ها و استان ها هم مادیران نمایندگی و خدمات پس از فروش هم دارد. لازم به ذکر است که در تمامی موارد بالا ایده برتر پارسیان به عنوان نمایندگی مادیران در بازار مشغول فعالیت است.

خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

021-73027