اچ پی HP یا هیولت پاکارد (Hewlett-packard) یک شرکت آمریکایی فناوری اطلاعات است که در سال 1939 توسط بین هیولت و دیوی پاکارد تاسیس شد.

شرکت اچ پی hp در دنیای دیجیتال یکی از پیشکسوتان ساخت و تولید چاپگر رنگی، دستگاه های پرینتر سیاه و سفید، دستگاه فکس و دستگاه فتوکپی شناخته شده است.

این کمپانی در حوزه تولید محصولاتی مانند چاپگرها، سرورها، رایانه های قابل حمل، دستگاه فکس، دستگاه های پرینتر، تلفن های همراه هوشمند، تبلیت، نرم افزارهای مدیریت شبکه و دوربین های دیجیتال فعالیت دارد.

نمایندگی رسمی اچ پی HP در کرج

نمایندگی HP به این معناست که نماینده محترم دارای مجوز رسمی برای ارائه محصولات و خدمات از طرف کمپانی hp به مشتریان خود می باشد.

نمایندگی رسمی اچ پی HP در کرج

فروشگاه اینترنتی ایده برتر به عنوان عامل نمایندگی رسمی اچ پی در تهران در زمینه ماشین های اداری، قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی، نوت بوک، لپ تاپ، تبلت و همچنین سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته فعالیت دارد که علاوه بر تهران نیز نمایندگی رسمی اچ پی در کرج نیز می باشد.

ماشین های اداری اچ پی یکی ازمحصولات پرکاربرد و ضروری در حوزه های مختلف می باشد که ایده برتر پارسیان به عنوان نمایندگی اچ پی در کرج و همچنین نمایندگی اچ پی در تهران به مشتریان و خریداران محترم عرضه می کند عبارتند از: پرینترهای اچ پی، اسکنرهای اچ پی، فکس های اچ پی و مواد مصرفی ماشین های اداری.

نمایندگی رسمی اچ پی HP در کرج

دستگاه فکس اچ پی HP

دستگاه فکس HP وسیله ای است برای ارسال و دریافت نامه های اداری و متون نوشته کاغذی که توسط خطوط تلفن از مکانی به مکان دیگر انتقال پیدا می کند.

دستگاه های فکس اچ پی در انواع مختلفی شامل فکس لیزری اچ پی، فکس کاربنی اچ پی و فکس حرارتی اچ پی طراحی و در بازار موجود می باشد.

هر کدام از این مدل های مختلف برای کارایی و حوزه های مختلف از جمله خانه، دفترکار، سازمان ها، اداره ها مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه فکس اچ پی HP

شما می توانید برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021