همانطور که می دانید، شرکت های بزرگ که بصورت بین المللی فعالیت دارند، نمی توانند بصورت مستقیم در همه جای دنیا فعالیت کنند و نیازمند ایجاد نمایندگی هایی در هر کشور و شهر هستند.

شرکت کنون نیز که در تولید محصولاتی همچون دستگاه کپی پیشرو محسوب می شود از این قاعده مستثنی نیست.

دستگاه کپی کنون که مشتریان زیادی دارد، در همه ایران در حال استفاده است و تقریبا در هر سازمان و اداره ای حداقل یک دستگاه فتوکپی از این برند وجود دارد. 

نمایندگی دستگاه کپی کانن Canon در مشهد

بر همین اساس شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی دستگاه کپی کانن در مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی شامل نیشابور، سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر را تاسیس نمود تا در این استان نیز مشتریان از خدمات برابری استفاده کنند.

اگر شما در این استان زندگی می کنید و یکی از انواع دستگاه کپی کانن را در اختیار دارید، می توانید با مراجعه به این نمایندگی خدمات دریافت کرده و یا خرید دستگاه کپی جدیدی را انجام دهید.

نمایندگی دستگاه کپی کانن Canon در مشهد

نمایندگی دستگاه کپی کانن Canon در مشهد

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی دستگاه کپی کانن در مشهد تنها به فروش دستگاه کپی این برند اتکا نکرده و خدمات جانبی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

این مرکز فروش، علاوه بر فروش انواع دستگاه کپی سیاه و سفید، دستگاه کپی رنگی، دستگاه کپی اداری، دستگاه کپی خانگی و دستگاه کپی صنعتی قادر است تا در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش نیز فعالیت کند.

نمایندگی دستگاه کپی کانن Canon در مشهد

این فروشگاه به گونه ای خود را مجهز کرده است که بتواند تمامی خدمات مربوط به یک محصول را ارائه کند.

بنابراین اگر علاوه بر خرید خود محصول، به مواد مصرفی دستگاه کپی کانن نیاز داشتید، تنها کافیست به یکی از شعب شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی کانن Canon در مشهد مراجعه نموده و یا تماس بگیرید.

نمایندگی دستگاه کپی کانن Canon در مشهد

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021