گسترش فناوری های مختلف و رقبای سرسخت در بازار تکنولوژی باعث شده تا بسیاری از شرکت ها، محصولات مشابهی را تحویل دهند.

محصولات آنها عملا تفاوتی با یکدیگر نداشته باشد، اما چیزی که باعث می شود تا مشتریان به سمت یک برند سوق پیدا کنند، خدمات جانبی و گارانتی محصول است.

نمایندگی رسمی تعمیرات توشیبا Toshiba در تهران

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی تعمیرات توشیبا در تهران، به همین دلیل مسئولیت ارائه خدمات برای صاحبان محصولات این برند را بر عهده گرفته است.

بیشتر مشتریان امروزی، به خوبی می دانند که کیفیت محصولات برندهای بسیاری، به یک میزان بالا رفته و از آنها انتظارات بیشتری خواهند داشت.

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی بدر الکتریک توشیبا در همین جهت تلاش کرده است تا سطح کیفی خدمات این برند را به بالاترین میزان خود برساند.

نمایندگی رسمی تعمیرات توشیبا Toshiba در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات توشیبا Toshiba در تهران

دنیای رقابت در بحث خدمات پس از فروش نیز جانی تازه گرفته است و برندی به دنبال ارائه بهترین هاست.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی تعمیرات توشیبا در تهران به خوبی می داند که با ارائه خدماتی با کیفیت پایین، رضایت مشتریان نیز به همان میزان کاهش می یابد که این اتفاق خوبی نخواهد بود و هیچ شرکتی به دنبال آن نیست.

نمایندگی رسمی تعمیرات توشیبا Toshiba در تهران

بنابراین مجموعه ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی توشیبا در تهران را در اختیار گرفته است تا بصورت رسمی خدمات وابسته به برند توشیبا را ارائه کند.

شما نیز اگر یکی از محصولات شرکت توشیبا را در اختیار دارید، می توانید با مراجعه به نمایندگی های مجموعه ایده برتر پارسیان، خدمات مختلفی را دریافت کنید.

یکی از مهم ترین نقاط قوت این مجموعه گارانتی فروش محصولات و خدمات عرضه شده است.

نمایندگی رسمی تعمیرات توشیبا Toshiba در تهران

هر محصولی که از این مجموعه خریداری می شود و یا برای امور گارانتی و خدمات پس از فروش تحویل می گردد، پس از انجام کار، با ضمانت همین شرکت به دست مشتریان خواهد رسید.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021

نمایندگی تعمیرات توشیبا در کرج

نمایندگی تعمیرات توشیبا در شیراز