پس از خرید یک محصول الکترونیکی، مراکز خدمات پس از فروش و تعمیر، اهمیت و جایگاه بالاتری دارند زیرا همیشه امکان ایجاد مشکل برای دستگاه شما وجود دارد.

شرکت توشیبا با تولید انواع مختلفی از لوازم الکترونیکی در دنیا، یکی از برترین شرکت هاست.

این مجموعه که به دلیل نوآوری ها و محصولات با کیفیت خود مشهور شده است، تلاش می کند بالاترین خدمات را نیز عرضه نماید.

نمایندگی تعمیرات توشیبا toshiba در تبریز

نمایندگی تعمیرات توشیبا toshiba در تبریز

شرکت ایده برتر پارسیان نمایندگی تعمیرات توشیبا در تبریز و همچنین شهرستان های آن از جمله آذربایجان شرقی، مراغه، مرند، میانه، اهر، بناب، سراب و آذرشهر، بر این باور است که مشتریان این استان نیز بایستی بهترین خدمات را دریافت کنند.

علاوه بر این، شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی بدر الکتریک توشیبا را نیز در اختیار دارد تا به مشتریان اطمینان دهد که بهترین خدمات را دریافت خواهند کرد.

نمایندگی تعمیرات توشیبا toshiba در تبریز

اگر از مشتریان برخی از برندها سوال کنید، خواهند گفت که از خرید محصول رضایت دارند اما از خدمات پس از فروش آنها راضی نیستند که همین موضوع می تواند میل به خرید مجدد و توصیه به دیگران را کاهش دهد.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی تعمیرات توشیبا در تبریز بر این باور است که هر چقدر رضایت مشتریان در همه جهت بالا رود، روند خرید مجدد از برند نیز افزایش می یابد.

نمایندگی تعمیرات توشیبا toshiba در تبریز

در این حالت همه سود خواهند برد؛ ابتدا خود شرکت طراح و سازند، سپس مشتری که خدمات خوبی دریافت می کند و در ادامه، نمایندگی ها که مشتریان خود را داشته و به خدمات دهی مشغول هستند.

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی توشیبا در تبریز از کارشناسان فنی خود خواسته است تا به بهترین شکل ممکن تعمیر محصولات این برند را به عهده بگیرند و تا جلب رضایت مشتری، به کار خود ادامه دهند و کار خود را گارانتی نمایند.

نمایندگی تعمیرات توشیبا toshiba در تبریز

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021

مطالب بیشتر:

نمایندگی تعمیرات توشیبا در کرج

نمایندگی تعمیرات توشیبا در شیراز